Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 12:14, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Klaudyna napisał(a)



a co to są za różwoe kwiatki w trawach za lawendą?



To różowe to przetacznik Weronica - tak było napisane
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:20, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Madzenka napisał(a)
Ślicznie, swietujesz wakcje, to czekamy czesciej na fotki



Już wypoczęłam ale poza domem Będąc w domu jakoś się nie udaje . Wróciłam z wakacji wczoraj wieczorem . Dzisiaj pada . Odpoczywam od wysokich temperatur. Warto wyjechać od czasu do czasu aby zregenerować siły witalne i na nowo cieszyć się swoim widokiem . Polska jednak to piękny zielony kraj . Postaram się o zdjęcia jak tylko wyjrzy słońce .

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:22, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Moniq napisał(a)
Sylwia masz cudowna szałwie; moja bidulka wsadzona na wiosnę przekwita, czy trzeba ją ściąć?


Jak przekwitła to należy ją przyciąć. Moja również poległa po wichurach i deszczach. Jak tylko się wypogodzi borę się za nią w pierwszej kolejności. Wszelkie topiarowe również mocno poczochrane i proszą się o fryzjera
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:38, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
07_Rene napisał(a)
Sylwio, bujnie wszystko Ci rośnie Wypasione rabaty U mnie wszystko rodzi się w bólu... nie tylko warzywnik



Rośliny wymagają czasu aby się rozrosnąć . Tegoroczne bylinowe również szybko przekwitły i na razie nie skupiają na sobie uwagi .
W moim ogrodzie nic nie jest na tip top . Zawsze jest coś nie tak . Mus się z tym nauczyć żyć . Nie lubię jednak silnych porywistych wiatrów, które teraz niestety sprzyjają burzom . Zawsze mam dużo sprzątania w ogrodzie - gałęzie z ogromnych lip , liście i inne .... Chwilami ogarnia mnie rozpacz , że nie mam siły a prac wciąż ogrodowych nie ubywa. Nastawiam się z pracami na priorytety no i tak czas sobie ucieka. Odpoczynek bierny w ogrodzie wciąż w planach wdrożeniowych choć muszę się przyznać , że jednak jeszcze nie potrafię - to ciągle jest dla mnie trudne , może dlatego , że wciąż jest coś ? i ten mój charakterek
Pozostaje się nie poddawać i próbować wymyślać sposoby ogarnąć własny ogród aby móc w nim również poleżeć Na szczęście nadzieja umiera ostatnia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:38, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
frezja napisał(a)
Nie da się przejść obojętnie...

zakochana w Twoim ogrodzie


bardzo dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:39, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Monika76 napisał(a)
Sylwia jak zawsze PIĘKNIE


dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:42, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gardener27 napisał(a)
Kurczę Sylwia co tu dużo gadać Ogród posiadasz przepiękny Może mój też kiedyś taki będzie



Dobrze że mi troche tych kwiatuchów zostawiłaś w szkółce Też przygarnąłem do siebie



Lubię się dzielić Coś przeczuwałam , że będziesz chciał Szkoda , że przygarnęłam nie te kolory które wcześniej miałam u siebie . Teraz mam mix , bo zakwitły te które odmładzałam i niestety nie trafiłam w kolor ... Przesadzę w inne miejsce i będzie oki

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:43, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
KasiaWB napisał(a)
Pięknie tylko oglądać i się napawać tymi widokami


Dzięki Kasia
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 12:44, 03 lip 2016


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
malkul napisał(a)

co to jest to rózowe wyższe w trawach?


to różowe to przetacznik Weronica jakaś taka wyrośnięta ? przekarmiona? zobaczymy za rok jakie rozmiary osiągnie. Na razie dobrze jej w rozplenicach .
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ele2001 12:56, 03 lip 2016


Dołączył: 25 lis 2011
Posty: 1483
Ogród masz super wiesz o tym,podpisuje się obiema rękami pod tym co napisałaś wyżej mam tak samo,pozdrawiam udanego weekendu i też na fotki czekam
____________________
Przemo - Ogród mały, ale pojemny;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies