Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 18:46, 21 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Świetne tam wyglądają te stożki.....I chyba Ci podpadnę, bo specjalnie targałaś dla mnie sadzonki żurawek, a one mi w ogóle nie chcą rosnąć....Nie wiem co im jest....



i absolutnie nieodżałowane
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 18:51, 21 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
martaibartek napisał(a)
Sylwia śliczne kompozycje.

Frosted Curls niezmiennie mnie zachwyca- jak z jej zimowaniem?
A sadzonki marmeladki kiedy robione, że aż takich korzonków się dorobiły. Wyglądają jak dorosłe okazy sprzedawane w szkółkach


U mnie ładnie przezimowała .... na wiosnę do przycięcia .... Madżenka pokazywała i fryzury czesała

Rany z tymi żurawkami to nie bardzo pamiętam ... ale z 4 - 5 tygodni temu dzielone .... Ładniejsze są jak się je jednak sadzonkuje do doniczek z dobrą ziemią (nie torfem) z worka .... Szybciej wypuszczają korzonki .... tyle z moich obserwacji
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 18:52, 21 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
noemi napisał(a)
Zaglądam co słychać ... buziak



Dobrze słychać buziak Madziek
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Matka 18:57, 21 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ciągle bendempowtarzać, że ŻURAWISKA cudniste
____________________
U Matki
beta 18:58, 21 lip 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
nooo, narobiłaś się Dziewczyno, ale efekt jak z katalogu...Syla, czy myslisz, że te żurawki marmalade mogłbym posadzić u siebie, czy byłoby dobrze kolorystycznie, wiesz gdzie?
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Sebek 19:08, 21 lip 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Syla napisał(a)



i absolutnie nieodżałowane


O to nawet nie śmiałbym Cię podejrzewać
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 19:52, 21 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
beta napisał(a)
nooo, narobiłaś się Dziewczyno, ale efekt jak z katalogu...Syla, czy myslisz, że te żurawki marmalade mogłbym posadzić u siebie, czy byłoby dobrze kolorystycznie, wiesz gdzie?


Beciu , żebyś Ty wiedziała ile razy wsadzałam i wysadzałam te rośliny z robionego zakątka .... rośliny wymęczone i ja również .....

Zaglądałam do Ciebie ..... swoje Marmaladki posadziłam przy hortensji Vanille Fraise one zmieniają kolor z białego na różowy i wydaje mi się , że będzie ok .....

Natomiast przy hortensji Limelight- one limonkowe są - posadziłam im w stopach Citronelkę ale tam mam dużo cienia ... jeśli na słońce to polecałabym Lime Marmalade - również limonkowa

Mamalada mieni się kolorystycznie .... myślę , że może być ... jeśli Ci się podoba
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 19:54, 21 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)


O to nawet nie śmiałbym Cię podejrzewać


obetnij korzenie tak aby coś jeszcze zostało i wysadź do małych doniczek o ile masz taką możliwość ....poczekaj miesiąc i będzie ok ..... i oberwij koniecznie duże liście , niech te mniejsze się wzmocnią o ile jest o co jeszcze walczyć
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 20:41, 21 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Sylwia pieknie Ci wyszła nowa rabatka ale cóż innego mogłabym się spodziewać masz doskonałe wyczucie i gust a stożki cudnie się wkomponowały !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 20:47, 21 lip 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)
Sylwia pieknie Ci wyszła nowa rabatka ale cóż innego mogłabym się spodziewać masz doskonałe wyczucie i gust a stożki cudnie się wkomponowały !


no nie wiem z tym wyczuciem .... troszkę się nagimnastykowałam i tak nie do końca jestem jeszcze przekonana ..... rośliny sadziłam i wysadzałam i goniłam i tu i tam samo życie ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies