Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

kasiula79 20:09, 17 sie 2013


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
ale powierzchnia! robi wrażenie!

I małe pytanie przy okazji: czy ciachałaś serby z wysokości czy tylko z szerokości? Bardzo chciałabym je kupić, ale M twierdzi że skoro bardzo szybko rosną to w krótkim czasie wyrosną na duże drzewa, i tak kombinuję z tym cięciem, tylko się zastanawiam czy nie stracą wyglądu jak je ciachnę z wysokości. Syla co myślisz?
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Urszulla 20:21, 17 sie 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Witaj,
czy ten Amazon Mist zimuje?
jest cudny
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 20:25, 17 sie 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Syla napisał(a)
jeżówki green envy jeszcze kwitną

hakonechloa all gold lekko przypalona ale tam .... nie jest źle



świetne
nic dodać nic ująć
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Syla 20:38, 17 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
kasiula79 napisał(a)
ale powierzchnia! robi wrażenie!

I małe pytanie przy okazji: czy ciachałaś serby z wysokości czy tylko z szerokości? Bardzo chciałabym je kupić, ale M twierdzi że skoro bardzo szybko rosną to w krótkim czasie wyrosną na duże drzewa, i tak kombinuję z tym cięciem, tylko się zastanawiam czy nie stracą wyglądu jak je ciachnę z wysokości. Syla co myślisz?



Ciachałam serba z wysokości w ubiegłym roku ...tylko raz .... natomiast z szerokości dosyć mocno w tym sezonie również ...... W przyszłym na pewno zdecydowanie z góry pociągnę nożycami

Widziałam żywopłot świerkowy .... ładnie zagęszczony i cięty równiutko górą na wysokości 2-3m i z szerokości pięknie wyrównany również .... Bardzo mi się podobał dlatego u siebie również zdecydowałam się na szpalery żywopłotowe ze świerków .......

Nie mam niestety tej fotografii sadziłam co 1m ....

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 20:39, 17 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Urszulla napisał(a)
Witaj,
czy ten Amazon Mist zimuje?
jest cudny


Ja tej turzycy nie mam u siebie .... ma ją Seba .... ale dopiero w tym roku posadził .... zobaczymy w przyszłym roku jak przezimował
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
agniecha973 20:58, 17 sie 2013


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ja w ub. roku kupiłam Amazon Mist na jesień i mi przezimowała na wrzosowisku, czyli tam gdzie miała sucho w korzeniach zimą. Teoretycznie nie powinna przezimować.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Syla 21:15, 17 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
agniecha973 napisał(a)
Ja w ub. roku kupiłam Amazon Mist na jesień i mi przezimowała na wrzosowisku, czyli tam gdzie miała sucho w korzeniach zimą. Teoretycznie nie powinna przezimować.


dzięki Agnieszka ....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Luki 21:35, 17 sie 2013


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ten ogród, albo raczej ogrody zimowe są cudowne, kamienna ściana wyszła świetnie. Można zapytać co będzie stanowiło posadzkę ogrodów, bardzo mnie to ciekawi
Na gabiony również nie moge się doczekać, a w szczególności na ten z lustrem
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Syla 22:28, 17 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Luki napisał(a)
Ten ogród, albo raczej ogrody zimowe są cudowne, kamienna ściana wyszła świetnie. Można zapytać co będzie stanowiło posadzkę ogrodów, bardzo mnie to ciekawi
Na gabiony również nie moge się doczekać, a w szczególności na ten z lustrem


posadzka to płytki .... jak wybiorę to pokażę wystrój nowoczesny .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Enya73 22:39, 17 sie 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
A jak Ci jeżówki przekwitną, to je ciachasz czy zostawiasz wiechę?
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies