Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 15:40, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mala_Mi napisał(a)
Cisza przed burzą????


Krążę po Waszych wątkach i uzupełniam braki nic się ciekawego u mnie nie dzieje ..... Jeden ogród zimowy w całości został przeznaczony na plac zabaw Kuby..... Właśnie wczoraj rozebrałam choinkę i rozłożyłam kolejny zielony dywanik ..... Teraz jest tam zielono Ta ilość światła dziennego działa terapeutycznie

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:43, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
dorciabe napisał(a)
Sylwia a gdzie zamawiałaś stożki? daj jakiś namiar pliss


Dorotko , odpowiedziałam u Ciebie
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
gusiarz 15:47, 19 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Sylwuś, ależ tam masz miejsca!!! Toż to cały dół mojego domu Chłopaki mogą mecze rozgrywać .
Pozdrowienia
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Syla 15:48, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
ewa004 napisał(a)
W takim razie czekamy
Sylwuś a ty niedługo pewnie TV odpalisz


Ewuś , na razie zbieram siły .... Teraz byłam mocno zajęta i dużo zmian organizacyjno-szkolnych u mojego synka ..... Emocji było co nie miara teraz stabilizacja
TV odpalę ???? nie wiem kiedy ..... jak będzie ciepło to będę działać.

W tym tygodniu miałam robione pomiary geodezyjne pod nową mapkę ..... Muszę teraz intensywnie posiedzieć nad rozmieszczeniem światła w ogrodzie oraz systemu nawadniania.....W pierwszej kolejności linia kroplująca bo już nie mam tyle sił na bieganie z wężem no i strata czasu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:49, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gusiarz napisał(a)
Sylwuś, ależ tam masz miejsca!!! Toż to cały dół mojego domu Chłopaki mogą mecze rozgrywać .
Pozdrowienia


Kiedyś jak Kuba podrośnie i zrobię wyprzedaż zabawek będzie to miejsce na relaks zimowy dla mnie
Mecze rozgrywamy w drugiej części
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:50, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
malkul napisał(a)
Dawno nie zaglądałam ale jestem i też będę wyparywała cos tam znowu wymodziła


Nic nowego nie wymyśliłam to co już jako tako wygląda w moim ogrodzie zostanie jedynie dopieszczone w szczegółach
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:52, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Krys napisał(a)
Sylwia zobacz tę rośline do Twojego zimowego ogrodu,widziałam je w Australii,ale u nas tylko w pomieszczeniach do takich zimowych ogrodów super Bougainvillea spectabilis pozdrawiam


Dziękuję , że o mnie pomyślałaś ..... Jak się jakoś zorganizuję w tych pomieszczeniach technicznie to zadziałam z roślinkami Pomyślałam kiedyś o posadzeniu w wysokich donicach laurowiśnie na pniu ale nie wiem jak one z zimowaniem w takich cieplarnianych warunkach ???
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
gusiarz 15:52, 19 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Mmmmmm.... ralax zimowy... jak to zmysłowo brzmi
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Syla 15:54, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Selly napisał(a)
Sylwia, jak tam pogoda u Ciebie ? Macie już zimę, czy właściwie jesienną wiosnę ?

Pomorze pozdrawia Małopolskę


Pozdrawiam Pomorze !!!! zima mnie oszczędza .... trawy brązowe to sugeruje zimę a reszta roślin jakby nietknięte od wczoraj deszcze a wcześniej słońce i cieplutko .... Tak jak lubię
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 15:55, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gusiarz napisał(a)
Mmmmmm.... ralax zimowy... jak to zmysłowo brzmi


Mam nadzieję , że znajdziecie z Leną chwilkę i wpadniecie z dzieciakami na zabawę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies