Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 15:58, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
bleebla napisał(a)
Chciałam się przywitać.
Już od dłuższego czasu śledzę i jestem pełna podziwu. Pięknie, pięknie, pięknie Widać, że wkładasz dużo serca, czasu i siły w ogród i widać tego efekty !!!

Pozdrawiam Aga


Wygimnastykowałam się trochę w tym ogrodzie i jeszcze troszkę gimnastyki zostało ..... Chcę już odpoczywać w ciepłe letnie dni !!!! dzięki Aga za odwiedziny
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
gusiarz 16:02, 19 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
O mamo.... dziękuję za zaproszenie - będzie mi bardzo miło. Próbuję się z Lenką umówić na lodowisko - i na razie nic nam z tego nie wychodzi...
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Syla 16:04, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Gabrysia_ napisał(a)
A ja sobie od rana z małymi przerwami latam po twoim ogrodzie z części pierwszej,szukam jakie masz u siebie drzewa i jakie mają "towarzystwo",niesamowite jak sie wszystko zmieniło i rozrosło
No to latam dalej,nie wystrasz się
Buziaki


Niech rośnie ..... kulki bukszpanowe będę przesadzać przy brzozach , bo wydaje mi się , że za gęsto je posadziłam .... ale to wszystko przez pośpiech ..... Teraz obiecuję sobie śpieszyć się po woli

Mam jeszcze dylematy przy huśtawce , tam za żywopłotem bukszpanowym mam posadzone 3x rh .... i duży placyk wolny za nimi .... Tam sobie wymyśliłam posadzić 3 sztuki cisa w formie stożka .... ale nie wiem czy tak będzie ok ..... oj te ciągłe rozterki a może jakiś rozłożysty klonik japoński ????

Goń po ogrodzie , nie wystraszę się
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 16:06, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gusiarz napisał(a)
O mamo.... dziękuję za zaproszenie - będzie mi bardzo miło. Próbuję się z Lenką umówić na lodowisko - i na razie nic nam z tego nie wychodzi...


No tak to jest z tym czasem
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Nikita 16:26, 19 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Zaglądam co słychać, a tu zielone ogrody zimowe powstają…bardzo fajny pomysł. Kuba pewnie przeszczęśliwy…Pozdrawiam cieplutko
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Syla 16:29, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Nikita napisał(a)
Zaglądam co słychać, a tu zielone ogrody zimowe powstają…bardzo fajny pomysł. Kuba pewnie przeszczęśliwy…Pozdrawiam cieplutko


Ja również szczęśliwa , bo mi ten cały bałagan z salonu uciekł
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Sebek 16:45, 19 sty 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Raaaany ile zabawek Salon pewnie jest teraz dwa razy większy? Sebuśkam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Syla 16:51, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Sebek napisał(a)
Raaaany ile zabawek Salon pewnie jest teraz dwa razy większy? Sebuśkam


Nic bardziej mylnego Największe są ogrody zimowe salon będzie optycznie większy jak się z remontem uporam .... ale póki co nie rozjeżdżają mi się nogi na samochodzikach
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
leon60 16:51, 19 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Synek ma teraz jak w raju, tyleeee miejsca super a jak wszystko poukładane i porządeczek
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Syla 16:53, 19 sty 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
leon60 napisał(a)
Synek ma teraz jak w raju, tyleeee miejsca super a jak wszystko poukładane i porządeczek


I jak dzieciaki ściągają na zabawę to mam ich wszystkich pod okiem jak w prywatnym przedszkolu
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies