Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

atena35 10:23, 25 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Syla napisał(a)
Tosiu - w moim O...i były brązowe , nawet się kawałeczek zmieścił w kadr

Jutro przyjeżdżają i pewnie zaliczą pierwszy postój w ogrodzie zimowym ... Zapowiada się niezłe skakanko po poduchach


Właśnie zauważyłam w prawym dolnym rogu , no i też wydają się brązowe ale zapewaniam cię, że są szare
W O.. też wydawały mi się brązowe, oni tam coś ze światłem mają Stąd całe zamieszanie.
Ale co tam...
Cieszę się że wybrałaś, oby się nam sprawdziły
____________________
Ogród Tosi
KonradJot 10:26, 25 mar 2014

Dołączył: 17 paź 2013
Posty: 19
Witam

Sylwia czytałem o Twoich donicach, bądź dobrej myśli. Uważam, że wszystko się dobrze zakończy.

Mam do Ciebie pytanie odnośnie altany. Interesuje mnie czy te podstawy metalowe w których są ustawione słupy ( te przy podłodze) zamawiałaś pod wymiar belki? Kupowałaś jakieś gotowe? Jaki masz przekrój belki-chodzi mi o wymiary, jaka jest gruba? Wygladają tak solidnie, a nie takie zapałeczki. Masz jakieś zdjęcia z prac przy altanie oprócz tych, które zaimeściłaś, takie bardziej szczegółowe niż ładnie wyglądające.

Pozdrawiam
____________________
Konrad Początki ogrodu
Milena7770 10:30, 25 mar 2014

Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 152
Syla chodzi mi o tuje aurea nana, pomiędzy nimi masz bordowe żurawki jako tło szmaragdy i pomiędzy jakieś trawki. Potem poszukam zdjęcia.
____________________
Marzenie o ogrodzie - ogród Mileny
Jagodaa 10:41, 25 mar 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Sylwia, czytałam kiedyś u Ciebie, że planujesz jakąś akcję ratunkową dla żółknącej choiny. NIe zanotowałam sobie wtedy i nie pamiętam co to było...

Co im teraz serwijesz na start? Kupiłam sadzonki na żywopłot i chciałabym im jakoś dopomóc, bo zeszłoroczne przyrosty są właśnie żółtawe. No i nie wiem, czy przed posadzeniem coś w ogóle robić, czy dopiero po jakimś czasie, jak będą w gruncie. Na razie są w doniczkach i jeszcze chwilę poczekają, aż przygotuję rabatę.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Syla 11:07, 25 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Milena7770 napisał(a)
Syla chodzi mi o tuje aurea nana, pomiędzy nimi masz bordowe żurawki jako tło szmaragdy i pomiędzy jakieś trawki. Potem poszukam zdjęcia.


wstawiam zdjęcie Milenko i uciekam w rejs ..... jak wrócę wszystko opiszę tam będzie przesadzanie to trawy zagłuszyły i zacieniły thuję aurea nanę i od pleców jest siano

____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 11:08, 25 mar 2014


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Wieczorkiem postaram się na wszystko odpowiedzieć miłego dzionka
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
MarlenaBH 16:50, 25 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Witam serdecznie, wlasnie obejrzalam Twoja wizytowke i jestem pod wrazeniem, piekne polaczenia roslin szczegolnie z trawami ktore mi sie ciezko wkomponowuje. Mam pytanie na jednym ze zdjec z kulami i stozkami cisowymi sa male zolte trawki, co to za odmiana? Pozdrawiam serdecznie
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Paulaa 16:51, 25 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Syla piękne mebelki, idealnie będą u Ciebie pasowały o donicach też poczytałam, strasznie przykro, ale cóż począć
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Zielona 19:52, 25 mar 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Nadrobiłam i czekam na mebelki w zimowym Kuba już sobie urządził trampolinę na poduchach?
Madzenka 20:10, 25 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Sylwia tak sobie muślę o Twoich donicach.... I boję się, że popękaly od wiercenia dziur w dnie???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies