Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

A_gawa 21:57, 25 maj 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Zeta napisał(a)
Tawuły z rabaty frontowej przeniesione na skarpegdzie zmarzł mi suchodrzew



Raju! Jak będę na Twoim etapie, to będę podskakiwać jak ping-pong!

Ja również dopytam o tawuły, bo nie wiem co tam za rodzaj się bieli szara raczej czy jakaś inksza Tniesz je? Czy młode są? A jeżeli tniesz, to jak?

A brzozy....jej...tyle u mnie na placu ich poległo. Normalnie krew na rękach mam. ;/
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Zeta 21:58, 25 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Rench napisał(a)
Super zakupy
Nie sądzisz,że te trawki brązowe ,plamami posadzone dadzą fajniejszy efekt ?

No właśnie potrzebuję porady jutro mam plan sadzenia ale nie wiem czy je pomieszać z zielonymi i szałwią czy posaszić kępowo
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:03, 25 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
A_gawa napisał(a)


Raju! Jak będę na Twoim etapie, to będę podskakiwać jak ping-pong!

Ja również dopytam o tawuły, bo nie wiem co tam za rodzaj się bieli szara raczej czy jakaś inksza Tniesz je? Czy młode są? A jeżeli tniesz, to jak?

A brzozy....jej...tyle u mnie na placu ich poległo. Normalnie krew na rękach mam. ;/

Tawuły białej nie tnę jak narazie ale jak mnie cosik wkurza to odrazu ciacham .....tnę tylko w kulki tawułę goldflame....i ta żółtą goldmund...a ta biala to tawuła van houttea jeszcze jak narazie ńie cięta

A zwykłe brzozy tez wycinam ...mam tylko doorenbosy
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Jag_58 22:05, 25 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Zeta napisał(a)

No właśnie potrzebuję porady jutro mam plan sadzenia ale nie wiem czy je pomieszać z zielonymi i szałwią czy posaszić kępowo

Zetka myślę ,ze posadzone plamami będzie lepszy efekt mnie tez kiedyś przemarzł suchodrzew tatarski więc już go nie sadzę chociaz ładny
____________________
Jagoda
A_gawa 22:06, 25 maj 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
Zasadziłam ją przed płotem pod ogromniastymi klonami i daje radę dziewczyna. Też nie cięłam, jakoś mi szkoda. Zobaczymy co potrafi. Natomiast zauważyłam, że szara sama się zagęszcza - nieźle sobie radzą. Dzięki Zetka!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Kondzio 22:37, 25 maj 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ogrod i zdjecia sliczne
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
A_gawa 22:47, 25 maj 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
A czy pod brzozami rosną kosaćce syberyjskie? Jak je sobie wyobrażę w kwitnieniu i do tego ta biała skóra brzóz... Jej - nóż i widelec i jeść. Dobrze, że daleko mieszkam. Chacha!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
ana_art 23:03, 25 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ja bym posadziła trawy i szałwie plamami widzę, że tak jak ja posadziłaś vertigo w donice
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Sebek 23:34, 25 maj 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Spróbuj je ustawić plamami - będziesz wtedy widzieć jak Ci będzie konweniować Bo fotki to jedno, a real to drugie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
butterfly 23:37, 25 maj 2014


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Zeta napisał(a)

Tak tnę upierdzielam ostro na wiosnę ...nie pozwalam im kwitnąć ...nie podobaja mi sie wtedy


Mnie tez się nie podobają jak kwitną i ciacham jak ty 2-3 razy w sezonie... ale wkurza mnie to scinanie, bo raz niewygodna pozycja, dużo tego ścinania jest a potem zbieranie listeczków....
przerobiłam już patent ścielenie różnych worków wokół ale też dużo bawienia sie...
i głównie przez to ścinanie chce ja wyciepac...
bo zaraz po, jak zaczyna się zielenic to jest boska - przyznaję

A może masz jakiś patent na ścinanie żebym je polubiła?
Nie wiem dlaczego ale kulkowanie bukszpanów mnie tak nie wkurza...
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies