Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Jagodaa 14:04, 27 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zeta napisał(a)

Nie ściemniaj masz super pomysły ....a ja myślę teraz że ogród z prostymi liniami jest prostszy w urządzeniu ...niż te cudaśne falujące linie , które ja sobie zafundowałam


Nadrabiam zaległości, bo ostatnio nie miałam za wiele czasu na zwiedzanie ulubionych wątków...

Nie ściemniam! ja jestem rozdarta , serio, no ale ta moja donica narzuciła pewnien styl, więc nie ma co za dużo myśleć. Masz rację, przynajmniej w moim przypadku, jakoś łatwiej się myśli o prostych rabatach .

A jeszcze takie pytanie mam: gdzie się takich M-ów znajduje??? może być na priv hehehe

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Zeta 20:50, 27 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
ana_art napisał(a)
eee z wieloma rzeczami tak jest, fajnie wyglądają gdzieś a już u nas nie koniecznie. Nie wspomnę że na manekinie wszystko wygląda ładnie

Ja po ciąży to nawet nie chce patrzeć na te chude manekiny....
Nie chodzę po sklepach wolę kupić rośliny .....lubię te duże hahahah
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 20:50, 27 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
bdan napisał(a)
Zaznaczam i zaczynam czytać od pierwszej strony

O raaaany powodzenia hahahaha
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 20:52, 27 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
irena_milek napisał(a)
Gdzie fotki z robótki? czekam, a fart był, od razu ci podlało

Taaaak ledwo zdażyłam ...tak lunęło że z jednej rabaty korę wymyło dzisiaj naprawiałam szkody...i znowu się czarno zrobiło i grzmi jakby ktoś dywan trzepał
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 20:56, 27 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gocha napisał(a)


Szukałam Carex Evergold. U Dębskich był nie za ładny i drogi bo w dużych doniczkach a rośliny małe. Kupiłam narazie 4 sztuki na targu pod zamkiem- tyle tylko miał. Może za tydzień kupię pozostałe 4 szt. Spodobały mi się Twoje nowo zakupione rośliny bo ładne, takie duże i ta szałwia mi się podoba . Ja wcześniej kupiłam szałwię ale dużo mniejszą po 7 zł. Piszesz , że coś kupiłaś na giełdzie- na jakiej ? W tej szkółce u Kurowskich ja ngdy nie byłam. Jakie tam są rośliny i czy warto się wybrać ? Pozdrawiam.

U Kurowskich są rośliny piękne .....ale bylin nie mają...trochę traw ale carexów nie ma....ja kupiłam swoje carexy bardzo ładne u Matraszka w Kurowie to takie duże centum przy głównej ulicy...a szałwię kupiłam na giełdzie która jest co niedzielę w Zamościu......kopana z gruntu ale piękne kępy po 6 ....do kurowskich warto pojechać to niedaleko Debskich ...szkoda ze jak byłaś to tam nie zajżałaś a ładne i duży wybor bylin jest w Puławach w Ogrodzie Marzeń.... tam kupiłam małe jeżówki southern belle i szałwię niebieską i biala ...i trawy turzyce bronco...
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
ana_art 21:33, 27 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
ładne jeżówki kupiłaś, mam je tzn miałam w tamtym roku, chyba wyszły...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Jag_58 21:43, 27 maj 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
monteverde napisał(a)

Zakupy impomujące ilościowo, carexy pasuj do cisów, ładnie to wygląda zmiany też świetnie wyglądają , dokończę oglądanie fotek

Zetaka rabaty wyglądają bardzo ładnie czyli zmiany idą w dobrym kierunku tak trzymaj i pokazuj fotki
____________________
Jagoda
Madzenka 06:34, 28 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Zetka uprasza się o fotki , nawet w deszczu bo bardzo ciekawa jestem nowej rabaty. Zrobisz?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Zeta 11:01, 28 maj 2014


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Dziewczyny ja bez prądu trzy dni ...jak tylko właczą to siadam coś napisać ...zdjęcia zrobię obiecuję ....tylko wieczorem
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Juzia 11:35, 28 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38869
O masz!
To nudno bez prądu....może nowy członek rodziny będzie
hehehe
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies