Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 12:54, 06 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ten wilczomlecz to chyba nie na nasze warunki!!!?
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 12:57, 06 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ja zamienię na czyściec wełnisty

http://kolo-pszczelarzy.pl/wp-content/uploads/2013/11/czyściec-wełnisty-2.jpg
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Konieczki 13:10, 06 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Zeta kurde ale piękną rabatę będziesz miała - no miodzio. Całe O będzie kopiować
____________________
Zielonym do góry... :)
amelia_b 13:26, 06 lip 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Zeta napisał(a)
Mam plana na taką rabatę.....dzisiaj przy niedzieli oddałam znajomym moje jałowce ......i mam golusią rabatkę na nową realizację...piękny ten ogrod i mam zamiar zrobić kopiuj ,,,,,,,wklej

Mi tez sie to zestawienie bardzo podoba, a przy tej fioletowej ścianie to wygląda bosko
____________________
Pogubiłam się po drodze
ola 20:29, 06 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Witaj, Zetko, ja też uwielbiam to zdjęcie. Zaczęłam juz nawet w zeszłym roku tworzyć podobną rabatkę. Zastąpiłam jednak werbenę, której nie mogę nigdzie dostać, jeżówką różową, a szarą bylicę - santoliną, stipę ( bo to chyba stipa te beżowe wiechy) zastąpiłam trzcinnikiem. Ale to jeszcze nie ten efekt, chyba dlatego, że mam w tle tylko jedną ogromną kępę miskanta gracilimusa. Powodzenia
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
21:12, 06 lip 2015
ola napisał(a)
Witaj, Zetko, ja też uwielbiam to zdjęcie. Zaczęłam juz nawet w zeszłym roku tworzyć podobną rabatkę. Zastąpiłam jednak werbenę, której nie mogę nigdzie dostać, jeżówką różową, a szarą bylicę - santoliną, stipę ( bo to chyba stipa te beżowe wiechy) zastąpiłam trzcinnikiem. Ale to jeszcze nie ten efekt, chyba dlatego, że mam w tle tylko jedną ogromną kępę miskanta gracilimusa. Powodzenia


w mojej ocenie stipy nie da się zastapić!

asica 21:18, 06 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Zeta napisał(a)
Mam plana na taką rabatę.....dzisiaj przy niedzieli oddałam znajomym moje jałowce ......i mam golusią rabatkę na nową realizację...piękny ten ogrod i mam zamiar zrobić kopiuj ,,,,,,,wklej

Hmm.. ja już obsadziłam rabatkę w/g tej inspiracji, zabrakło mi tej jasnej bylinki z przodu, miałam santolinę, która pięknie rosła kilka lat i ją tam przesadziłam, no i nie wytrzymała tej przeprowadzki. Ale reszta już rośnie , choć póki co daleko jej do oryginału .
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Zeta 23:38, 06 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
amelia_b napisał(a)

Mi tez sie to zestawienie bardzo podoba, a przy tej fioletowej ścianie to wygląda bosko

No właśnie ta ściana duuuuzo daje u mnie niestety będzie na tle dalszego żywopłotu.......zobaczymy jak będzie wyglądać.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:39, 06 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
asica napisał(a)

Hmm.. ja już obsadziłam rabatkę w/g tej inspiracji, zabrakło mi tej jasnej bylinki z przodu, miałam santolinę, która pięknie rosła kilka lat i ją tam przesadziłam, no i nie wytrzymała tej przeprowadzki. Ale reszta już rośnie , choć póki co daleko jej do oryginału .

Santolina nie bardzo chyba tu pasuje ...ona kwitnie na żółto i psuje chłodny kolor rabaty....myślę że czyściec wełnisty będzie lepszy....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 23:40, 06 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
eee_taam napisał(a)


w mojej ocenie stipy nie da się zastapić!


Nie ma szans ...nie istnieje inna taka trawa ...stipa jest jedna w swoim rodzaju....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies