Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 09:02, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No tak mam zamiar zrobić ...tam gdzie werbeny będą i stipy....coby się wysiały....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Mala_Mi 09:32, 07 lip 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zeta napisał(a)
Mam plana na taką rabatę.....dzisiaj przy niedzieli oddałam znajomym moje jałowce ......i mam golusią rabatkę na nową realizację...piękny ten ogrod i mam zamiar zrobić kopiuj ,,,,,,,wklej


Fajna rabata.

A werbenami się nie martw... co roku mogę ci dawać nowe... idę wyciepywać siewki. dla chętnych..

My nakarmiliśmy ryby Bo Muminek u mnie jest
Za rok pojedziemy do Maksia zwiedzać M1
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Gocha 10:52, 07 lip 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Zeta u mnie werbena wysiała się też w korze- chyba nie ma większego problemu z nią, tylko trzeba spokojnie odczekać aż się pojawią siewki a później już strasznie zapitala- znaczy rośnie w mgnieniu oka. A kosmosy wysiały Ci się bo u mnie na full i właśnie je usuwam. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
AgnieszkaW 11:25, 07 lip 2015

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Zetko, czesto tu jestem po cichutku, bardzo często... Masz piękny ogród, nie sposób do niego nie zajrzeć. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Zeta 12:24, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Mala_Mi napisał(a)


Fajna rabata.

A werbenami się nie martw... co roku mogę ci dawać nowe... idę wyciepywać siewki. dla chętnych..

My nakarmiliśmy ryby Bo Muminek u mnie jest
Za rok pojedziemy do Maksia zwiedzać M1

No poczekam ten rok mam nadzieję ze to nie tylko obiecanki???
Pozdrawiamy małego Mumunka....to babcia dzisiaj szczęśliwa że go ma?

Ciiiiii.....postraszyłam werbenę ze ma się siać i koniec....poczekamy i zobaczymy....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 12:26, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Gocha napisał(a)
Zeta u mnie werbena wysiała się też w korze- chyba nie ma większego problemu z nią, tylko trzeba spokojnie odczekać aż się pojawią siewki a później już strasznie zapitala- znaczy rośnie w mgnieniu oka. A kosmosy wysiały Ci się bo u mnie na full i właśnie je usuwam. Pozdrawiam

Kosmosy się o dziwo w tej korze wysiały ale werbeny niet.....
Dostałam za to zapas roczny od Małej Mi niech się spróbują nie siać łajzy to ja im dam...!!!!!!
Twoje kosmosy się wysiały......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 12:28, 07 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
AgnieszkaW napisał(a)
Zetko, czesto tu jestem po cichutku, bardzo często... Masz piękny ogród, nie sposób do niego nie zajrzeć. Pozdrawiam

Zwiedzaj nie martw się ja też w większości ogrodów jestem ale po ciiiichuuu....nie sposób ciągle odpisywać że pięknie......każdy ogród na swój sposób urzeka......ja spaceruję i często poprostu sama się zachwycam bez wpisu.......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Joaska 12:34, 07 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
inspiracja piękna zwiewna, idealnie pasująca u Ciebie w ogrodzie ... ta ściana z tyłu robi jednak dobrą robotę, ciekawa jestem czy osiągnie się taki efekt na tle żywopłotu .... będę podglądać.... jednak ja niecierpliwie czekam na rozkwit rabaty rozplenicowo rozchodnikowej .. to moja ulubiona!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Enya73 13:02, 07 lip 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
To tak jak ja, cichutko zaglądam,aby nacieszyć oczy pięknymi widokami
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Milka 13:04, 07 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zeta napisał(a)
Irenka Ty masz wszystkiego pełno....ale ja Ci zazdroszczę .......osobowości ...ta nie do skopiowania...
Werbenkę dostałam od Ani Małej Mi. spontaniczny wyjazd do Rzeszowa .....i od Justynki.....z Piaskownicy.....ale jak franca nie przeżyje zimy lub się nie rozsieje....to stanę w kolejce.....w przyszłym roku.....


U Ani też ona na maksa się wysiewa czyli po groźbach ruszy ...a relacja z odwiedzin, to gdzie, zwłaszcza, że twój Maksio i wnuś Ani tacy podobni

...mam pełno, ale już zaczynam plewić to dobro, bo inaczej bajzel ojej, ale raka spiekłam Zetko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies