Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

22:03, 05 lip 2015
no to ci się pogoda wakacyjna udała pewnie
nawigatorka 22:05, 05 lip 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Zeta napisał(a)
Mam plana na taką rabatę.....dzisiaj przy niedzieli oddałam znajomym moje jałowce ......i mam golusią rabatkę na nową realizację...piękny ten ogrod i mam zamiar zrobić kopiuj ,,,,,,,wklej

Oj znam te fotkę z różnych ujęć i tez bardzo ki się podoba.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
22:07, 05 lip 2015
Zeta napisał(a)
Mam plana na taką rabatę.....dzisiaj przy niedzieli oddałam znajomym moje jałowce ......i mam golusią rabatkę na nową realizację...piękny ten ogrod i mam zamiar zrobić kopiuj ,,,,,,,wklej


kurcze zrób! koniecznie to kultowa inspiracja ogrodowa krązy ze 2 moze 3 sezony po necie ...a jak zrobisz jej konkurencję ...ach....och

lista gatunków nie jest skomplikowana wiec ...działaj!...efekt w tym roku moze nie powalić...bo tu tło robi dużą robote .... ale....będe czekać
ewa004 22:10, 05 lip 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Na ta rabatę nie tylko Ty sobie ząbki ostrzysz
Ale jest na co
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Zeta 22:30, 05 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
eee_taam napisał(a)
no to ci się pogoda wakacyjna udała pewnie


Nio super było
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:32, 05 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)

Oj znam te fotkę z różnych ujęć i tez bardzo ki się podoba.

Taaak ...masz jakieś inne jej foty to dawaj.....ja mam wielkie miskanty i muszę rozsadzić ...pozatym nie mam w ogrodzie perowskii.....i szukałam jakiejś inspiracji .....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
AlKa 22:32, 05 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Zeta napisał(a)
Mam plana na taką rabatę.....dzisiaj przy niedzieli oddałam znajomym moje jałowce ......i mam golusią rabatkę na nową realizację...piękny ten ogrod i mam zamiar zrobić kopiuj ,,,,,,,wklej


Będe podgladać z niecierpliwością, bo mam to zdj zapisane w inspiracjach od dawna.
____________________
pora na zmiany
Zeta 22:33, 05 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
eee_taam napisał(a)


kurcze zrób! koniecznie to kultowa inspiracja ogrodowa krązy ze 2 moze 3 sezony po necie ...a jak zrobisz jej konkurencję ...ach....och

lista gatunków nie jest skomplikowana wiec ...działaj!...efekt w tym roku moze nie powalić...bo tu tło robi dużą robote .... ale....będe czekać

W tym roku to napewno nie będzie co pokazywać...ale może w przyszłym będzie na co popatrzeć...chcę tam dać jeszcze jeżówki.....jak myślisz .... No i niewiem co to to szare ale będę czymś zastępować...
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 22:34, 05 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
ewa004 napisał(a)
Na ta rabatę nie tylko Ty sobie ząbki ostrzysz
Ale jest na co

Raaaany naprawdę ...nie wiedziałam że taka popularna jest
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zielona 22:41, 05 lip 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Zetka, ta rabata ma już wielką rzeszę fanów. Zdjęcie krąży w necie od dawna.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies