Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

Zeta 15:53, 08 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
nawigatorka napisał(a)
Moja perovska przycięta w tym roki na 10/15 cm w takim terminie jak lawenda i stoi teraz bardzo prosto a juz kwitnie. I sie wysiala nawet.

Sadzonki ze szkółki tez troche krzywe miałam

No dobrze wiedzieć te ze szkółki połamane nieźle ....ale za rok bedą ładne....
No i znowu Ci się coś sieje.....mnie tylko chwasty.....i to na potęgę....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
asica 17:06, 08 lip 2015


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Głupoty od rana popisałam, musiałam kasować. Teraz się poprawiam. Okrywam werbenę na zimę, a właściwie grabiąc liście usypuję z nich kopczyk na werbenie i wiosną odkrywam. Podobnie jak róże. Odkąd kupiłam ze 3 lata temu nigdy mi nie wymarzła. Ale ja na zachodzie, u mnie łatwiej, chociaż prócz ubiegłorocznej, zimy były mroźne
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Milka 17:20, 08 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ciekawie wyszło, ale wg mnie czyściec się nie sprawdzi, potem kwiatostan trzeba ściąć, brzydnie i zostaje niskie okrywowe z czyśćca, jednak santolina fajniejsza, sorki, pisze jak czuję
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Konieczki 18:00, 08 lip 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
nawigatorka napisał(a)

Zeta oczywiście ma swój nie mały udział ale nie tylko na łowickiej tez taka piękna rabatę można znaleźć

Nawigatorko z tego co pamiętam to na Łowieckiej podpatrzono od Zety właśnie HAHAHA
____________________
Zielonym do góry... :)
Zeta 21:32, 08 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
asica napisał(a)
Głupoty od rana popisałam, musiałam kasować. Teraz się poprawiam. Okrywam werbenę na zimę, a właściwie grabiąc liście usypuję z nich kopczyk na werbenie i wiosną odkrywam. Podobnie jak róże. Odkąd kupiłam ze 3 lata temu nigdy mi nie wymarzła. Ale ja na zachodzie, u mnie łatwiej, chociaż prócz ubiegłorocznej, zimy były mroźne

Ani właśnie ja spróbuje okryć w tym roku i zobaczymy co będzie.....może uda mi się uratować......
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 21:34, 08 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Milka napisał(a)
Ciekawie wyszło, ale wg mnie czyściec się nie sprawdzi, potem kwiatostan trzeba ściąć, brzydnie i zostaje niskie okrywowe z czyśćca, jednak santolina fajniejsza, sorki, pisze jak czuję

Też tak czuję ale czyśćca trochę mam więc poobskubywałam tam i ówdzie ....a tej santoliny .....kto to wie gdzie to szukać????? ....no nic jak zanjdę to chyba posadzę zamiast czyśćca.....
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 21:44, 08 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Konieczki napisał(a)

Nawigatorko z tego co pamiętam to na Łowieckiej podpatrzono od Zety właśnie HAHAHA

Hmmmm....nie widziałam
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 21:56, 08 lip 2015


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Byłam widziałam........piękna
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
AlKa 00:56, 09 lip 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Może zamiast czyścca bylica luizjanska, podobno ma bardzo małe wymagania dorasta do 1m wysokosci
____________________
pora na zmiany
06:12, 09 lip 2015
słuchaj ja mam taki przetacznik siwy ...rozrasta sie dość dobrze ...nie jest wysoki może 20cm, kolorem lisci i kwiatów by ci pasował jak nic...i jest bezobsługowy

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2702-ogrod-niebieski?page=13
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1372-bajkowy-ogrod-weroniki?page=70
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies