Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

AgnieszkaW 23:20, 20 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ciekawe masz wspomnienia Zbyszku, a anioły też lubię, nie tylko te bieszczadzkie. Anielskich snów życzę
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
monteverde 00:05, 21 mar 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dzięki za bieszczadzkie wspomnienia a horti ładne maja kwiatki
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ZbigniewG 08:54, 21 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8920
Ania krążę myślami wokół Bieszczad bo bardzo dawno tam nie byłem i chyba przyszedł ten czas

Agnieszka są i wspomnienia mniej drastyczne(parę dni wcześniej)spałem na podłodze w świetlicy jakiegoś małego ośrodka znużony okrutnie i nagle..
mały wstęp (już inny rodzaj poezji oczywiście kładłem się spać bez grama czegoś mocniejszego
"Jestem jak motyl przesadnie zmęczony
i głowa co nie co się chybie
alkohol ma dobre ale też złe strony
do wniosku dochodzę w niedziele przy stole
Więc proszę o piwo cycate anioły
co w koło fruwają fałszywie.."
po wprowadzaniu wracamy do faktów: ..i nagle budząc się widzę nad sobą fruwające anioły w różowych zwiewnych szatach... w raju jestem czy co???!!!
nie po prostu późną nocą do ośrodka na zamówione noclegi przyjechała wycieczka zakładowa w stanie wskazującym na spożycie podwójnej dawki a anioły w różowościach to panie w koszulkach nocnych przeskakujące ponad moją skromna osoba leżącą na szlaku miedzy pokojami gdzie odbywały się nocne rodaków rozmowy ...
Bieszczady mają dobre ale i tez złe strony... (może nie aż takie złe ???)


Ania jest co wspominać przy kominku
po eksmisji zwykłych ogrodowych zainwestowałem w te odmiany Endless sprawdzona na 100% pozostałe częściowo ten rok pokaże
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Mala_Mi 10:10, 21 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Też lubię SDM

I ilustrowanka do Bieszczadzkich aniołów z Kościelcem w tle hi, hi, hi.....

A knajpy w Bieszczadach już nie takie

Siekierezada


I element wystroju wnętrza


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 10:12, 21 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I trochę widoczków z niedzieli - pożyczone do synusia Pozwolił udostępnić
Widok z Wielkiej Rawki


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ZbigniewG 11:00, 21 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8920
Ania nie mam fotek z Bieszczad -gdzieś przepadły, a zdjęcie dotyczyło ogólnie wędrówek z plecakiem
knajpka w Ustrzykach była na zakręcie powyżej schroniska -pamiętam bo juhasi którzy chcieli dopaść studentów których wyratowałem z opresji biegli za nami z górki po asfalcie, z rozpędu zderzyli się ze mną i sporym kijaszkiem -dłuższym niż ich scyzoryki
wystrój knajpki był bardziej GSowski

piękne panoramy
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ZbigniewG 13:14, 22 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8920
dzisiejsze widoki



"....
W moim ogrodzie, gdzie długa zima
Zmroziła wszystkie ciepłe uczucia
W moim ogrodzie, gdzie strumień źródła
Zastygł w bezruchu, a czas umyka

Aż pewnej nocy puściły lody
Ogrodu serce mocniej zabiło
Przyszłaś, nabrałaś źródlanej wody
I napoiłaś, a wszystko ożyło

Byłaś tak śliczna niczym poranek,
Niczym wiosenny kwiat jabłoni
...."
może takie zaklęcia pomogą
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Dzidka 13:25, 22 mar 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
ZbigniewG napisał(a)
..i nagle budząc się widzę nad sobą fruwające anioły w różowych zwiewnych szatach... w raju jestem czy co???!!!
nie po prostu późną nocą do ośrodka na zamówione noclegi przyjechała wycieczka zakładowa w stanie wskazującym na spożycie podwójnej dawki a anioły w różowościach to panie w koszulkach nocnych przeskakujące ponad moją skromna osoba leżącą na szlaku miedzy pokojami gdzie odbywały się nocne rodaków rozmowy ...


Zbyszku, opisałeś tak, że i ja zobaczyłam fruwające / he, he/ nad tobą stworzonka .
____________________
Dzidka - To właśnie tu
AgnieszkaW 13:36, 22 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Pięknie wplatasz poezję w swoje opowieści Zbyszku, fajnie się to czyta, a piosenkę "W moim ogrodzie" śpiewał jak się nie mylę zespół DAAB
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
ZbigniewG 17:49, 22 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8920
Dzidka napisał(a)
..Zbyszku, opisałeś tak, że i ja zobaczyłam fruwające / he, he/ nad tobą stworzonka .

Dzidka były (fruwały) nimfy, były upadłe anioły i byli też "Polacy" - oczywiście Polacy nie fruwali
a ja młody i głupi nie dałem się namówić na dalszy ciąg imprezy objazdowej -jechali nad zalew

Agnieszka -DAAB i praktycznie jedyny ich utwór który jest jeszcze grany -Ogrodu serce 85/86r

dzisiaj zamiast futrzaka na słoninkę przyleciał ten gość



____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies