Gdzie jesteś » Forum » Ekologiczna uprawa ogrodu » Warzywniki w skrzyniach, pojemnikach

Pokaż wątki Pokaż posty

Warzywniki w skrzyniach, pojemnikach

ewelaa74 15:02, 15 cze 2016


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
halfing napisał(a)
Hallo, dzień dobry ogrodnicy! Jak miło, kiedy człowiek wrzuca jakąś prośbę o poradę i spotyka się ona z ..................kompletnym milczeniem
Kochani ogrodnicy, ponawiam prośbę o pomoc - jak "wrzucić" tu zdjęcia w normalnej wielkości??? Bardzo proszę o pomoc

Ooooooooooooooooo, już nie trzeba, udało się!Zatem dziękuję wszystkim .


Brawo!
Udało Ci się!
Poćwiczysz i będzie wychodziło
A tak na marginesie-super skrzynie a warzywa jeszcze piękniejsze. JA zostawiłabym te brokuły. I jak trochę podrosną to zaczynaj wyrywać od tych co są pomiędzy kolejnymi. Tym sposobem zrobisz miejscówkę dla pozostałych
Miłego orania w skrzyniach
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Gardenarium 23:04, 20 cze 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
halfing napisał(a)




Zdaje się, że w tej skrzyni membrana została położona odwrotnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kompostnik12 10:57, 23 cze 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 50
Przepiekne warzywka, pozdrawiam
Lolanka 13:46, 01 lip 2016


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
Popełniłam błąd sadząc siedmiolatkę w tej samej skrzyni co 4 sadzonki ogórków. Trudno.
Proszę o radę co z tymi ogórkami teraz robić bo uciekają mi ze skrzyń, dać im jakieś tyczki? Boję się, że mi niedługo na trawnik wylezą



A taki ogólny widok na wszystkie skrzynie

____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
agnieszka_m 13:55, 01 lip 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Pięknie to wygląda kipiące skrzynie
Hm teraz będzie Ci ciężko poprowadzic je na tyczki bo połapały się wąsami
____________________
Mój mały ogródeczek :).
Lolanka 14:10, 01 lip 2016


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
No właśnie, kipiące to dobre określenie, wszystko dałam za ciasno, ale w przyszłym roku już nie będę taka zachłanna.

A te ogórki to najwyżej będę przekładać, żeby szły na taras a nie trawę, dzisiaj spróbuję pierwszego ogórka, zobaczymy czy smaczne są.



____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
Iggia 14:15, 01 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2015
Posty: 1172
Lolanka napisał(a)
No właśnie, kipiące to dobre określenie, wszystko dałam za ciasno, ale w przyszłym roku już nie będę taka zachłanna.

A te ogórki to najwyżej będę przekładać, żeby szły na taras a nie trawę, dzisiaj spróbuję pierwszego ogórka, zobaczymy czy smaczne są.




Hehehe kipiace dobre
Spróbuj może dać im stelaż - kratkę i próbuj je do tego podwiązać, tak, żeby szły do góry
____________________
Agnieszka - Ogród pod Borem - a raczej kiedyś to będzie ogród
Lolanka 14:32, 01 lip 2016


Dołączył: 30 kwi 2016
Posty: 103
O kratce nie myślałam, dzięki coś pokombinuję bo za niedługo nie będę miała gdzie kawy wypić
____________________
Anka Ogródek Lolanki sam historię opowiada
magdaw 14:19, 02 lip 2016

Dołączył: 23 sty 2015
Posty: 537
A ja mam pytanie z innej beczki posadziłam 20 sadzonek poziomek czy to wystarczy czy dosadzać ( dla 5 osób)??? Ile będzie owoców. Wystarczy?
____________________
Magda zamieszkać w ogrodzie
czarna_aga 12:45, 05 lip 2016

Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 98
To pokażę mój warzywnik Zdjęcie trochę nieaktualne bo dopiero co posiane warzywa były, później zrobię aktualne foto i wstawię

____________________
MAŁY OGRÓD CZARNEJ AGI
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies