Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Joku 21:24, 20 cze 2017


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12198
bogumila napisał(a)
...i nie zajechałaś???Wczoraj też tam byłam...Róż mają w tym roku pod dostatkiem,co tydzień coś przybywa.Powojnik u mnie dobrze rośnie.Fotka z ub. roku.

Na tej fotce kolory przekłamane,w rzeczywistości jest ciemny.


Czyli dobrze wybrałam. Mam nadzieję że mój egzemplarz będzie choć trochę podobny w rozmiarach i ilości kwiatów do twojego.
W Ch. wydawało mi się że widzę kogoś podobnego do twojego M. (byłam około południa). Ale pewności nie miałam więc nie zaczepiałam .
Wypadałoby w końcu jakąś wspólną kawę wypić, tyle czasu się znamy i mieszkamy tak niedaleko. Normalnie obciach na forum.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
bogumila 21:26, 20 cze 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Kolorowo ale nie kwieciście...taka jest Zacieniona.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Nataliana 21:27, 20 cze 2017

Dołączył: 21 maj 2017
Posty: 5
bogumila napisał(a)

Spróbuj z piętka,bo na patyki to już za późno.Teraz wkładałam do ukorzenienia pęcherznicę i róże {takie stare,pienne}...zawsze trzeba coś próbować...Jaśmin też próbuję teraz ukorzenić dla znajomej.


Będę próbować Pęcherznice już mam w doniczkach ale jeszcze będę robić z zeszłego roku mam 3 diabolo i 8 tych zielono-żółtych
bogumila 21:28, 20 cze 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Joku napisał(a)


Czyli dobrze wybrałam. Mam nadzieję że mój egzemplarz będzie choć trochę podobny w rozmiarach i ilości kwiatów do twojego.
W Ch. wydawało mi się że widzę kogoś podobnego do twojego M. (byłam około południa). Ale pewności nie miałam więc nie zaczepiałam .
Wypadałoby w końcu jakąś wspólną kawę wypić, tyle czasu się znamy i mieszkamy tak niedaleko. Normalnie obciach na forum.
Jolu,chyba dobrze widziałaś...byliśmy właśnie około południa...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mirka 21:43, 20 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Bogusiu mam pytanie☺Czy u Ciebie szałwia muszkatołowa wysiewa się sama?Czy sadzonka która u mnie teraz kwitnie to zaginie czy będzie kwitła w przyszĺym roku również ☺
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bogumila 21:54, 20 cze 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Mirka napisał(a)
Bogusiu mam pytanie☺Czy u Ciebie szałwia muszkatołowa wysiewa się sama?Czy sadzonka która u mnie teraz kwitnie to zaginie czy będzie kwitła w przyszĺym roku również ☺

Szałwia wysiewa się,powinna przezimować,ale nie jest to roślina wieloletnia.W tym roku nie przypilnowałam i ślimaki wszystkie zjadły...niestety będę kończyć współpracę z darmowymi śniadankami,podglądam czego nie tykają...i takie roślinki będę sadzić.Zbyt dużo nerwów mnie to kosztuje...a mój ogród ma być relaksem na wszystko zło...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Mirka 22:15, 20 cze 2017


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Bogusia ona mi przezimowała.W zeszłym roku miała tylko liście a teraz zakwitła.U mnie nie widziałam ślimaków.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
bogumila 17:31, 21 cze 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Mirka napisał(a)
Bogusia ona mi przezimowała.W zeszłym roku miała tylko liście a teraz zakwitła.U mnie nie widziałam ślimaków.

Po wysianiu kwitnie w drugim roku...zazdroszczę,że nie masz ślimaków...u mnie są takie nieatrakcyjne widoczki...cukierkowe.Kupiłam dzisiaj opakowanie 1,1 kg...i nie będę im tego żałować...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 17:33, 21 cze 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...dalej na niebiesko...The President.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 17:35, 21 cze 2017


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
...dzwonki dalmatyńskie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies