Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

BASIA8 15:30, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joaska napisał(a)
Basia tylko dech po starym domu nie wywalaj!!!!! na pewno ci sie przydadzą ... moje dziecko sobie planuje (owszem obiecałam ale terminu nie określiłam) że mu latem domek na drzewie zrobimy, i takie dechy to jak znalazł!!! i pomost przy rzeczce ... oj przydałby mi się taki domek do rozbiórki ...



Asieńko dech nie wywalimy - te z zewnątrz nadają tylko na opał ale reszta suuper zdrowa leży w suchym miejscu i czeka na wykorzystanie - może zrobimy z bali strop na budowanym ganku albo ścianki na poddaszu - wykorzystamy je odpowiednio.



____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Joaska 16:03, 15 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
O mamuniu takie dech to marzenie
Ale sporo roboty macie za sobą!!
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
BASIA8 16:42, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Joaska napisał(a)
O mamuniu takie dech to marzenie
Ale sporo roboty macie za sobą!!



Asieńko Masz rację pracy duuuużo za Nami tzn. za Mężem bo Ja w domku z Mikim jestem to Mąż działa ostro.
Sama zobacz było tak ...





Jest tak........


____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 16:50, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Anusia napisał(a)
Duży ogród, dużo pracy. Dolinę Muminków odwiedzam od czasu do czasu, więc znam już Twój wątek . Uwielbiam stare drewniane domy, troszkę szkoda, że go rozbieracie. Takie domy mają duszę pozdrawiam cieplutko.


Witaj Anusia w Naszych skromnych progach zapraszamy częściej w wolnej chwili - Ja do Skandynawii po Krzyżacku zawitam w wolnej chwili
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 17:41, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Mój pracowity Mąż na wysokościach ...


____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 18:08, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
W ten weekend pracy wokół domku było dostatek - przyjechał do Nas ciężki sprzęt a razem z nim bardzo Sympatyczny operator koparki lubiący roślinki i szanujący przyrodę i otoczenie - przesadzane były ligustry, lilaki,forsycje,bukszpany... sami zobaczcie jak było.






____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 21:41, 15 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Basiulka widzę, że wszystko nabrało rozpędu i pracujecie jak mróweczki . Świetnie, każda zmiana cieszy . Buziaki, a największy dla Mikusia .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BASIA8 21:46, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Katkak napisał(a)
Basiulka widzę, że wszystko nabrało rozpędu i pracujecie jak mróweczki . Świetnie, każda zmiana cieszy . Buziaki, a największy dla Mikusia .


Kasieńko faktycznie ruszyliśmy pełną parą - a zmiany cieszą oj cieszą. Buziaki Mikiemu prześlę jak będzie pora karmienia My Was też Mocno Ściskamy i Buziamy
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Katkak 21:49, 15 mar 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
BASIA8 napisał(a)


Kasieńko faktycznie ruszyliśmy pełną parą - a zmiany cieszą oj cieszą. Buziaki Mikiemu prześlę jak będzie pora karmienia My Was też Mocno Ściskamy i Buziamy

Fajne są takie rewolucje . Nas w maju czeka remont i też się na niego cieszę . Ale nacieszyć będę się mogła do woli, bo robiony będzie na raty. Gdyby tylko potem nie trzeba było tyle sprzątać...
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
BASIA8 22:01, 15 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Katkak napisał(a)

Fajne są takie rewolucje . Nas w maju czeka remont i też się na niego cieszę . Ale nacieszyć będę się mogła do woli, bo robiony będzie na raty. Gdyby tylko potem nie trzeba było tyle sprzątać...



U Nas też Kasieńko będzie remont na raty - teraz dobudowa, nadbudowa, wymiana dachu następnie ocieplenie i wielkie zmiany w środku, ale to już pewnie w przyszłym roku - zobaczymy co czas przyniesie Ja bardzo lubię jak coś się dzieje a sprzątanie zazwyczaj mozolne po remoncie, ale efekt końcowy cieszy i raduje serce
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies