Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W Dolinie Muminków

Pokaż wątki Pokaż posty

W Dolinie Muminków

dominika_ 08:22, 23 mar 2015


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Hosty u nas cieszyły się największą popularnością, pozostałych roślinek było od groma, a za hostami ja musiałam przepatrzeć wszystkie wystawione w B kartoniki, od góry do dołu. Dobrze, że udało Ci się zakupić
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
BASIA8 13:12, 23 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
dominika_ napisał(a)
Hosty u nas cieszyły się największą popularnością, pozostałych roślinek było od groma, a za hostami ja musiałam przepatrzeć wszystkie wystawione w B kartoniki, od góry do dołu. Dobrze, że udało Ci się zakupić



Dominiko faktycznie z hostami był problem - my w kilku B byliśmy - Ja spotkałam sympatycznego sprzedawcę który przekładał za mnie kartoniki - i w końcu udało się 4 opakowania kupić - cena fajna - teraz tylko miejmy nadzieję że pięknie będą rosły - Ja dziś swoje wsadzę do doniczek i na parapecie ustawię - niech rosną i cieszą oko
Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
Kuba 13:32, 23 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Ale u Ciebie rewolucje! Fajnie się to ogląda, ale roboty macie wiele. Za to efekt powali wszystkich
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Anusia 19:21, 23 mar 2015


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Zakupy się udały Super! U nas już poprzebierane, nawet celowo hosty poukładali tak aby były na samym spodzie. Inne roślinki nie mają takiego wżięcia. Tak, sezon otwarty!
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Agania 23:00, 27 mar 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Basiu ściskam, podziwiam twojego eM i prace na wysokości...całuski ślę dla Ciebie i Mikusia, foty przepiękne, pewnie już posadzone
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 15:30, 28 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Agania napisał(a)
Basiu ściskam, podziwiam twojego eM i prace na wysokości...całuski ślę dla Ciebie i Mikusia, foty przepiękne, pewnie już posadzone



Aganiu hosty posadzone - pojawiły się już na powierzchni pierwsze listki Pozdrawiam :0
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
BASIA8 15:34, 28 mar 2015


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Kuba napisał(a)
Ale u Ciebie rewolucje! Fajnie się to ogląda, ale roboty macie wiele. Za to efekt powali wszystkich


Ewuś u Nas faktycznie duuuuże rewolucje, które bardzo Nas cieszą na brak pracy nie narzekamy, a czy efekt będzie powalający - zobaczymy - oby powalał
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
malgorzata_s... 15:03, 29 mar 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Basiu już sam brak budynku to powalający efekt
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
jola54 22:55, 30 mar 2015


Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 976
Basieńko! Pozdrawiam wiosennie! ale u Ciebie się dzieje!
____________________
między pasjamiJola - Między pasjami
GorAna 14:30, 31 mar 2015


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basiu, pozdrawiam z mokrego i zimnego Kamiennego.....wiem co to rozbiórka starych budynków....pruchno się sypie, że oczu nie widać......przede mną jeszce jeden budynek do rozbiórki, ale to już w przyszłym roku
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies