Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój mały skrawek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój mały skrawek ziemi

anula_wn 10:20, 18 mar 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
wpadam z rewizytą
widzę, że też masz studnię ! ja ze swojej b.się cieszę, bo mam wodę do podlewania ogrodu, ale w tym roku ostatecznei palnuję ja "ukryc"
powodzenia w pracach ogrodowych !
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gosiniak 13:19, 18 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Madzia kwiatów u ciebie dostatek, miło popatrzeć,
buziaki poniedziałkowe wysyłam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
iwonaj 18:34, 18 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Witam twoje frezje przywołują lato i pewnie pięknie pachną a własny siew jeszcze bardziej cieszy ja sieję co roku aksamitki, cynie, dalie karłowe, niby nic a cieszy pozdrawiam
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
danuta_szwajcer 21:29, 18 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
frezje piękne) kazdy kwiatek cieszy pozdrawiam cieplutko no i u nas tez zaczel padac snieg
____________________
Liliowo i kolorowo:)
iwonaj 11:52, 19 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Madziu witam cię serdecznie i ślę pozdrowienia od Tinusi dla Tajgerka nie wiem jak twój piesek ale moja ma już dość zimy i nie chce wychodzić na pole woli wylegiwać się w ciepełku
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
Madziarzeszow 20:08, 19 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witam,
Aniu mam studnię i też planuję ją ukryć tylko nie mam pojęcia jakimi roślinami, poczekam , może Ty masz ciekawą propozycję?

Gosiu jakoś trzeba sobie dni rozweselać , jak za oknem zima na całego..wrrr

Iwonko wcale nie takie nic , siewy piękne , a roślinki na pewno jeszcze piękniejsze i zawsze cieszą

Danusiu u nas na szczęście topnieje pomału , ale co z tego jak zima nie chce odpuścić nic a nic...

Iwonko dziękujemy za pozdrowienia i również ślemy gorące pozdrowienia Mój Tigerek to łobuziak trochę i prawdziwe chłopaczysko ,odwrotnie nie chce wchodzić do domu , leży na zaspach , albo gania dookoła i szuka czegoś , co można mu rzucać .. uwielbia zabawę
A to on na spacerze, jak zwykle nie poskromiona ciekawość i energia..





Pozdrawiam i życzę Wszystkim Wiosny
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
GosiaJoanna 20:21, 19 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Fajny Piesek. Pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 20:23, 19 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Madziarzeszow napisał(a)
Frezje kwitną pięknie, siewki wschodzą i cieszą ....


No cudeńka po prostu, mnie również ciesza te Twoje siewki. Frezja przepiękna, wiem już to pisałam ale bardzo mi sie podoba
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Madziarzeszow 20:28, 19 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Witaj,
siewki cieszą , tylko jak tak dalej pójdzie z tą pogodą to coś je trafi razem ze mną

a frezje to eksperyment , czy w domu można wyhodować i można jak widać , a ciszą , bo są kolorowe i pachnące , choć w domu przyjemnie...
Pozdrawiam gorąco
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
danuta_szwajcer 19:17, 20 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Powtorze znowu piekne masz te frezje siewki ciesza i namiastka ogrodu pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies