Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:04, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ewa4 napisał(a)
Nadrobilam zaległości pozdrawiam.


a Ty nad morzem masz czas na O?
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:06, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)
Witam się z Twoim wątku, parę stron pisma obrazkowego przejrzałam, córeczkę widziałam, na spokojnie musze wrócić do strony pierwszej

Zaznaczam


cieszę się, że zajrzałaś, mam nadzieję, że będziesz częstym gościem na moim wątku na razie nie ma się czym chwalić ale może kiedyś
Twój ogród pokazałam emowi, podobał mu się, więc możliwe, że coś tam zgapię od Ciebie
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:08, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
EPODLAS napisał(a)
A ja Kasiu w tym roku zebrałam już swoje pierwsze borówki. Wszystkie smaczne. Mam już 3 krzaki, chcę w tym roku dokupić jedną i starczy. Daj grubą warstwę ściółki z kory przekompostowanej, nie będą wysychać. No i one potrzebują wody.


witaj Bożenko
to smacznie się zapowiada ja borówki dwie to ususzyłam, nie spodziewałam się, że one tyle wody potrzebują, ale jestem w stanie się poświęcić i jak nie podlewamy, lecę z konewką je podlać a kora od tygodnia leży w garażu
pozdrawiam serdecznie i dziękuję za rady
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:17, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
A ty gdzie tak przepadłaś no żeby tyle dni cisza była u Ciebie pewnie nadzorujesz budowę ogrodzenia jeszcze jutro i wekeend pozdrówka Kasiu



a przez to ogrodzenie to mam nerwa, wszystko się opóźnia i wkurzam się, że kolejny dzień można powiedzieć, że w plecy :/ dziś em tylko izolację przykleił i dalej nic, bo kolega nie dotarł a materiał cały jest!
a tak pięknie się wszystko zapowiadało!
ale ja nie próżnuję, ścięłam dziś przekwitnięte kwiaty lawendy!
od soboty przyjmuję gości i od tego czasu poszły 3 ciasta
wczoraj kupiłam ogórków i zerwałam swoich i zrobiłam kiszonych, w musztardzie i z czosnkiem
wczoraj ogarnęliśmy garderobę, więc cała chałupa doprowadzona do porządku jeśli przy tych moich bałaganiarzach można mówić o porządku
ale nie byczymy się na urlopie, a cały czas coś dłubiemy
za miesiąc jeszcze ślub siostry więc ogród też pójdzie na dalszy plan, muszę jeszcze obkupić nas w elegancie szmatki
ja na urlopie, więc weekend mam jeszcze miesiąc
emowi się już kończy i w poniedziałek idzie do pracy, ja dopiero 08.09
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:17, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117

a się chyba nie chwaliłam, że byliśmy w szkółce w Bądkowie, chyba kolejne zakupy tam poczynimy i byłam dzielna, bo nic nie kupiłam tylko z projektowaniem mi nie idzie chciałabym, a nie potrafię ;(
i doła łapię, jak podziwiam Wasze piękne ogrody!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
bdan 07:11, 08 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
kitek81 napisał(a)

i byłam dzielna, bo nic nie kupiłam


no jak jeszcze na szmatki potrzebujesz to się nie dziwie, że hamulec działał
kosolka 07:18, 08 sie 2014


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Kasiu, nie łap doła! Zobacz ile nas tu takich, biednych żuczków, szukających pomocy i nie mogących ogarnąć! Nie jesteś sama w tej bezradności Pomalutku, powolutku.. Ciesz się urlopem przede wszystkim!
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Ola Kosolkowa pasja
kitek81 22:09, 08 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
bdan napisał(a)


no jak jeszcze na szmatki potrzebujesz to się nie dziwie, że hamulec działał


nom, potrzebuję! i nie tylko na szmatki, bo dziś spadł mi telefon i zbiła się szybka :/
jak na złość
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:15, 08 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kosolka napisał(a)
Kasiu, nie łap doła! Zobacz ile nas tu takich, biednych żuczków, szukających pomocy i nie mogących ogarnąć! Nie jesteś sama w tej bezradności Pomalutku, powolutku.. Ciesz się urlopem przede wszystkim!
Pozdrawiam cieplutko


dziękuję za słowa wsparcia :* wiem, że nie ja jedna tak mam, ale wiesz, apetyt rośnie w marę jedzenia chciało by się już i wszystko od razu! emowi urlop się kończy, a liczyłam, że chociaż kawałek cegły na ogrodzenie położy!
ale dziś znów na chwilę był kolega, posprawdzali,em zrobił kolejne potrzebne materiały, bo okazało się, że żwir niby ładny, ale trzeba przesiać, poobcinał tą folię izolacyjną, a jutro w końcu położą pierwsze cegiełki! oby teraz poszło z górki!
urlopu mam jeszcze cały miesiąc, więc jeszcze będę miała się czym cieszyć
pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za podniesienie na duchu :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
eda 22:21, 08 sie 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Kasiu odpozdrawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies