Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:21, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Milka napisał(a)
Kasiula, podziwiam cię za wszytko, ale jak patrzę na córcię i wybacz...pomidory, tym bardziej lubię cię, cudna dziewczynka, zbiory i zdrowe podejście do wszystkiego...ma kręcone włosy jak ja, oj żeby nie marudziła w dorosłości


Irenko, co tu podziwiać, kombinujemy jak się da, żeby było, a nie koniecznie trzeba się spłukać z kasiorki!
ciułam po cichu, na wszystko, teraz jest czas na ogrodzenie!
Milenuś ma kręcone włosy, tak jak Ty, wszystkim wkoło się podoba, ale czy jak ona będzie tego świadoma, to czy jej to podpasuje? sama dobrze wiesz, jak jest

mi tam burza loków się mocno podoba!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
dajana 13:52, 31 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Śliczną masz córcię Kasiu a te loczki prześliczne .Odpisałam ci u siebie nie będę więc się powtarzać.U mnie grzmi, zaraz pioruny polecą i tak codziennie. Różane liscie cos mi nocą zjada i to solidnie się przykłada Dzisiaj muszę zrobić nocny obchód co na nich grasuje oby to nie były opuchlaki ! Miłego dnia Kasiu
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
kitek81 16:21, 01 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ja jak zawsze, jak po ogień, nawet u siebie, ale muszę się pochwalić, że wczoraj dotarła do nas cegła klinkierowa i daszki na słupki-dalej możemy lecieć z ogrodzeniem dziś deszcz popadał, więc opóźnił rozpoczęcie działania, ale już wychodzi słoneczko
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
eda 13:20, 04 sie 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Szaleńst ciąg dalszy super Pozdrówka zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ewa4 00:05, 05 sie 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Nadrobilam zaległości pozdrawiam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
bdan 06:45, 07 sie 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Witam się z Twoim wątku, parę stron pisma obrazkowego przejrzałam, córeczkę widziałam, na spokojnie musze wrócić do strony pierwszej

Zaznaczam
EPODLAS 09:48, 07 sie 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
A ja Kasiu w tym roku zebrałam już swoje pierwsze borówki. Wszystkie smaczne. Mam już 3 krzaki, chcę w tym roku dokupić jedną i starczy. Daj grubą warstwę ściółki z kory przekompostowanej, nie będą wysychać. No i one potrzebują wody.
____________________
Mój ogród
Mirka 09:54, 07 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
A ty gdzie tak przepadłaś no żeby tyle dni cisza była u Ciebie pewnie nadzorujesz budowę ogrodzenia jeszcze jutro i wekeend pozdrówka Kasiu
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
kitek81 22:02, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
dajana napisał(a)
Śliczną masz córcię Kasiu a te loczki prześliczne .Odpisałam ci u siebie nie będę więc się powtarzać.U mnie grzmi, zaraz pioruny polecą i tak codziennie. Różane liscie cos mi nocą zjada i to solidnie się przykłada Dzisiaj muszę zrobić nocny obchód co na nich grasuje oby to nie były opuchlaki ! Miłego dnia Kasiu


Dajanko, u Ciebie też odpisałam u nas bez deszczu, dobrze, że mamy tą studnie i podlawamy bez problemu! ale tak spokojnie, bez nawałnic mogłoby popadać!
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:03, 07 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)
Szaleńst ciąg dalszy super Pozdrówka zostawiam


oj szaleństwem bym tego nie nawała ale cały czas coś się dzieje
pozdrawiam także
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies