Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 21:14, 29 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
yolka napisał(a)

Oczywiscie, że zdrowe podejście, ogrody mają być nasze, przecież nie sztuka zapożyczyc pomysł czy zlecić projekt i wykonanie. Ja niby wiem, że mało gatunków, duzymi grupami itp. Ale ja sie musze najpierw nacieszyć iloscia i różnorodnoscią, Na własny ogród czekałam 50 lat, więc nawet chwasty mnie cieszą, bo co bym robiła jak juz wszystko porobione?


właśnie, mam tak samo, tyle roślin bym u siebie chciała, że aż trudno się zdecydować i odmówić sobie przyjemności
musieliśmy przesunąć ogrodzenie bliżej domku, bo droga u nas wąska i sąsiadowi byłoby kiepsko wyjeżdżać ze swojej posesji, a nie chcemy mieć poobijanych słupków, więc takim sposobem zyskaliśmy spore przedpłocie więc tam też coś upchnę
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:16, 29 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kosolka napisał(a)
Jestem z rewizytą Oczywiście całości nie przejrzałam Początek i koniec, tak dla porównania Myślałam ze ja tu jestem gaduła, ale Ty to jestes wariatka pozytywna!! Aż mi sie gęba uśmiechała jak czytałam. Powodzenia, będe zaglądać. Dużo roboty przed nami... Wspierajmy się
Pozdrawiam i dobrej nocki!


cieszę się, że zajrzałaś, mam nadzieję, że będziesz częstym gościem u mnie w wątku będzie mi bardzo miło
na wsparcie możesz liczyć, będę kibicować i trzymać kciuki, gorzej z cennymi radami, bo jak już wiesz, sama jestem początkująca i ucząca się ale damy radę
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:19, 29 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
KasiaWB napisał(a)
znowu jestem na bieżąco gratuluję postępu prac budowlanych i ogrodowych przetwory super - podziwiam stwierdzenie eMa rozbrajające
Pozdrawiam
p.s. wciąż szukam czasu na urlop


fajnie, że znów u mnie jesteś, wczoraj też byłam u Ciebie, ale śladu nie zastawiłam, wybacz! popodziwiałam, jak wszystko ślicznie Ci rośnie, a i muszę się przyznać, że coraz bardziej przekonuję się do jeżówek między innymi dzięki Tobie! w tym roku na wiosnę wysiałam sobie te zwykłe, purpurowe, ale nie zakwitną pewnie już w tym roku, oby za rok pokazały kwiatki
urlop-ja mam, ale czasu nadal brak :/ tyle jest do zrobienia!
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:21, 29 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kalamandyna napisał(a)
Witaj Kasiu,
dawno u Ciebie nie byłam a tu tyyyle się dzieje. Idzisz jak burza. Coraz piękniej u Ciebie.



no właśnie, dawno nie byłaś ale fajnie, że znów zajrzałaś
cały czas coś dłubiemy, małymi kroczkami do przodu
pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:24, 29 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u nas właśnie popadało, kilka minut, ale dobre i to a że nie podlewaliśmy to cieszy podwójnie
dziś nic nie zrobiłam, doła złapałam, ale nie ogrodowego, tylko przez zęba, wczoraj ząb mnie bolał, a dziś prawy polik spuchnięty ;( właśnie siedzę w liściem kapusty na poliku, żeby ściągał stan zapalny wyglądam jak półchomik
pewnie trza się do dentysty wybrać :/
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Milka 13:29, 30 lip 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kasiula, podziwiam cię za wszystko, ale jak patrzę na córcię i wybacz...pomidory, tym bardziej lubię cię, cudna dziewczynka, zbiory i zdrowe podejście do wszystkiego...ma kręcone włosy jak ja, oj żeby nie marudziła w dorosłości
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kitek81 15:12, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Aniu, paczka już u mnie już rozpakowane i myślę, gdzie te skarby posadzę a możesz mi pomóc w identyfikacji,plisssss
Doszły w idealnym stanie, ale co się dziwić, jak tak profesjonalnie zapakowane


Dziękuje z całego serca :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 18:57, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Aniu, już posadzone
Chyba w dwóch paczuszkach były werbeny, totak je rozsadziłam, w razie gdyby to nie wszystko było werbeną

Naparstnice

Jeżówki na razie dałam w kupki, tak jak przesłałaś, nie wiem, jakie to kolorki, więc w przyszłym roku jak zakwitną, to pójdą na miejsce docelowe


A to chyba fiołki, czy tak?

A to rozpoznajesz?

____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 18:59, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Anku, jeszcze raz dziękuje <3
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:11, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kupilismy sobie jeszcze 2 borówki, bo 2 ususzyłam

Jedna to

A druga to po prostu borówka niska
Mają już nawet owoce, więc przy wyborze kierowaliśmy się smakiem
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies