Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 17:51, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
A i jeszcze porządek w bilinówce zrobiłam, poprzycinałam wszystko

I chyba to wszystko na dzisiaj
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 17:56, 26 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
eda napisał(a)
Suuuper też tak chcem poszaleć ale na razie przerwa przymusowa Cieszę się że mogę popatrzeć u Ciebie Kasiu pozdrawiam


Dzięki Kochana możesz patrzeć do woli, ale na razie to wszystko małe, jak się rozrośnie, to może wtedy będzie jakoś wyglądało
U mnie też już koniec szaleństw, bo nawet to co mam odłożone na roślinki to em będzie brał na naprawe auta, bo coś kapie chyba spod głowicy
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Toszka 10:47, 27 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
kitek81 napisał(a)
Ciąg dalszy
Wspomniana wcześniej nowa rabatka tzn horti Silver Dollar, w przyszłości przed nimi będą rozchodniki i żurawki, podobnie, jak u Any
Przymiarka

Pielenie

I już rosną



Kitek, ty mnie tylko nie zabij, ale jak na mój gust to te rabaty masz za wąskie
Tuje podrosną, poszerzą się (minimum o połową odstępu jaki zostawiłaś pomiędzy nimi) i w efekcie hortki będą rosły niemal pod tujami, a nie przed. A hortki tez potrzebują przestrzeni...Przyjrzyj się zdjęciom - za trzy, cztery lata gałązki tujek będą na nasadzie hortek... co w praktyce będzie wyglądało tak, że hortki będą miały się całkiem dobrze, a tuje będą miały w miejscu styku suche i łyse gałązki. Miskant, który dojrzałam też za blisko...
No dobra, teraz zabijaj dobra kobieto
Masz miejsce, zrób te rabaty na 2m szer. przed tujami... co cię tak do tego płota ciągnie?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Luckaa 16:43, 27 paź 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Kasieńko a ja was dziś widziałam na zakupach, ale za daleko byliscie żeby podejść
____________________
Lucyna
malgorzata_s... 18:50, 27 paź 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu jestem w szoku Ale powera masz Zmiany są pozwalające Buziaki
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kitek81 19:01, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Toszka napisał(a)


Kitek, ty mnie tylko nie zabij, ale jak na mój gust to te rabaty masz za wąskie
Tuje podrosną, poszerzą się (minimum o połową odstępu jaki zostawiłaś pomiędzy nimi) i w efekcie hortki będą rosły niemal pod tujami, a nie przed. A hortki tez potrzebują przestrzeni...Przyjrzyj się zdjęciom - za trzy, cztery lata gałązki tujek będą na nasadzie hortek... co w praktyce będzie wyglądało tak, że hortki będą miały się całkiem dobrze, a tuje będą miały w miejscu styku suche i łyse gałązki. Miskant, który dojrzałam też za blisko...
No dobra, teraz zabijaj dobra kobieto
Masz miejsce, zrób te rabaty na 2m szer. przed tujami... co cię tak do tego płota ciągnie?


Kochana, nie mam zamiaru nikogo zabijać, a Tym bardziej osobę, która dobrze radzi
mówisz, że za mało miejsca?! qrcze, tak to jest jak się wsadza roślinę, co ma 2 patyki na krzyż, wydaje się, że miejsca ma wystarczająco! a ja jeszcze 2 niższe piętra tam chciałam zrobić oczywiście bym tam z czasem miejsca im naszykowała, ale na razie to i tak mój em dzielnie to znosi, bo na wiosnę trawę sialiśmy, a teraz ją usuwam
płota fakt, trzymam się kurczowo, bo akurat koło tej rabatki gra się w piłkę, już się boję o kondycję tych roślinek!
to co radzisz, mam już teraz przesadzać, czy za te pare lat, akurat za 3 lata dzieciaki będą starsze, to i rabatkę będzie można poszerzyć?!
mówiłam, że będę Królową Przesadzania
ale za rady po stokroć dziękuję :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:03, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Luckaa napisał(a)
Kasieńko a ja was dziś widziałam na zakupach, ale za daleko byliscie żeby podejść


ooo, a za to lanie się już należy!
trzeba było się wydrzeć na całą ulicę
fakt, lataliśmy dziś po sklepach, bo miałam wizytę u lekarza, więc przy okazji podjechaliśmy do chińskiego i na rynek
szkoda, że sobie nie pogadałyśmy! trzeba kiedyś zimą na spokojnie na pogaduchy się umówić
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:06, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu jestem w szoku Ale powera masz Zmiany są pozwalające Buziaki


dzięki :* ale widzisz, działać działam, ale już pierwsze uwagi są ale bardzo cenne i pewnie trzeba jak najszybciej wziąć je do serca, żeby było jak najmniej poprawek i nie robić tego samego dwa razy
buźka :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Luckaa 19:30, 27 paź 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Kasiu ja zobaczyłam twojego męża i przez chwile się zawahałam skad go znam, potem rozgladałąm się za Tobą, ale nie zdążyłam, tak umówimy sie wkońcu
____________________
Lucyna
Toszka 19:40, 27 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Kasiu, sama musisz zdecydować co robić... zdroworozsądkowo to najlepiej by było od razu hortki odsunąć, bo potem ciężko będzie je wydobyć spomiędzy korzeni tuj. Hortki szybko rosną, w zasadzie po dwóch sezonach to porządne krzaczki i łamliwe... Tuje ciężko się odbudowują...trawnik niepostrzeżenie "zagospodarujesz" na wiosnę i w zdobyczny pasek dosadzisz niższe piętra... Rabatę osłonisz bramkami piłkarskimi i rabata będzie przezywać gry w piłkę bez uszczerbku
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies