Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 19:44, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Luckaa napisał(a)
Kasiu ja zobaczyłam twojego męża i przez chwile się zawahałam skad go znam, potem rozgladałąm się za Tobą, ale nie zdążyłam, tak umówimy sie wkońcu


może mnie nawet wtedy mogło nie być, bo do ogrodniczego jeszcze podjechali, jak ja u lekarza byłam!
trzeba będzie się kiedyś umówić
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 19:46, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Toszka napisał(a)
Kasiu, sama musisz zdecydować co robić... zdroworozsądkowo to najlepiej by było od razu hortki odsunąć, bo potem ciężko będzie je wydobyć spomiędzy korzeni tuj. Hortki szybko rosną, w zasadzie po dwóch sezonach to porządne krzaczki i łamliwe... Tuje ciężko się odbudowują...trawnik niepostrzeżenie "zagospodarujesz" na wiosnę i w zdobyczny pasek dosadzisz niższe piętra... Rabatę osłonisz bramkami piłkarskimi i rabata będzie przezywać gry w piłkę bez uszczerbku


powiedziałam emowi, że trzeba kawałek przesadzić-powiedział, że palcem nie kiwnie-no cóż, w środę mam na popołudniu, on będzie w pracy, to przesunę ją na początek tego wyciętego paska, jak myślisz tyle wystarczy?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Toszka 19:51, 27 paź 2014


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Az się cofnęłam do zdjęć... tak, myślę, że wystarczy
Przepraszam cię za zakłócenie twojej radości, ale wiesz, ja tak mam, że muszę, bo siem uduszem....
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
EPODLAS 19:55, 27 paź 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Kasiu, ja nie ścinam bylin na zimę, ponoć suche badyle chronią korzeniem przed mrozem. Ale nie wygląda to najładniej. U mnie wydmuchowa straszne. U ciebie może roślinki mają cieplej. I fajnie że mamy na forum królową, pięknie byłoby ci w koronie.
____________________
Mój ogród
kitek81 20:03, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Toszka napisał(a)
Az się cofnęłam do zdjęć... tak, myślę, że wystarczy
Przepraszam cię za zakłócenie twojej radości, ale wiesz, ja tak mam, że muszę, bo siem uduszem....


dzięki, to już wiem co robić, ale aż wzdechnęłam uczę się na błędach, ale im wcześniej to zrozumiem, tym lepiej dla ogrodu i moich mięśni chociaż ogród zastępuje mi siłownię, więc tego ruchu nigdy za dużo
oby w środę nie padało (chociaż w nocy mogłoby kiedyś popadać, bo na razie proszę o bezdeszczową pogodę i taka jest, a roślinki przez to mają sucho!), to przesadzę i zapraszam na fotkę z poprawki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 20:08, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
EPODLAS napisał(a)
Kasiu, ja nie ścinam bylin na zimę, ponoć suche badyle chronią korzeniem przed mrozem. Ale nie wygląda to najładniej. U mnie wydmuchowa straszne. U ciebie może roślinki mają cieplej. I fajnie że mamy na forum królową, pięknie byłoby ci w koronie.


ja mam już ścięte, w zeszłym roku też ścinałam i wszystko przeżyło! mam trochę trocin po cięciu brzozy i zastanawiam się, czy może nie podsypać nimi troszkę tych bylin?
tytuł może i ciekawy i szlachetny, ale dziecina mało ujmująca
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Iwk4 20:15, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kasiu, przyszłam od Danusi rabatkę zobaczyć. Gdzie jej szukać ?

Czytam, co Toszka radzi, ja też zawsze za wąsko albo za gęsto sadzę. Nawet nie wiedziałam, żeby tyle miejsca zostawić.
____________________
Ogródek Iwony II
kitek81 20:18, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Iwk4 napisał(a)
Kasiu, przyszłam od Danusi rabatkę zobaczyć. Gdzie jej szukać ?

Czytam, co Toszka radzi, ja też zawsze za wąsko albo za gęsto sadzę. Nawet nie wiedziałam, żeby tyle miejsca zostawić.


witaj Iwonko w moim wątku i ogrodzie miło mi, że zajrzałaś zapraszam częściej
a rabatka której szukasz jest na stronie 410
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Iwk4 20:28, 27 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
kitek81 napisał(a)


witaj Iwonko w moim wątku i ogrodzie miło mi, że zajrzałaś zapraszam częściej
a rabatka której szukasz jest na stronie 410
pozdrawiam

Kasiu, ja do ciebie zaglądam, tylko nie nadążam z tym pisaniem. Wczoraj to już się M na mnie obraził przez to forum, że niby nie mam dla niego czasu. Jak siądę, to mnie wchłania i nic nie mogę zrobić, hi, hi
Lecę na 410
____________________
Ogródek Iwony II
kitek81 21:37, 27 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Iwk4 napisał(a)

Kasiu, ja do ciebie zaglądam, tylko nie nadążam z tym pisaniem. Wczoraj to już się M na mnie obraził przez to forum, że niby nie mam dla niego czasu. Jak siądę, to mnie wchłania i nic nie mogę zrobić, hi, hi
Lecę na 410


ja też narzekam na brak czasu, na wszystko mi brakuje-doba to dla mnie zdecydowanie za mało
ja za to muszę zajrzeć do Ciebie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies