Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 10:11, 26 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)
No właśnie? Dziewczyny trzymajcie się bo szkoda wiosny na choroby


Dzięki :*
No więc o to chodzi, że szkoda czasu na choroby
Można przyjemniej spędzić czas, niż w łóżku
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 13:26, 26 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Chyba muszę o swój ogrodniczy zahaczyć w sobotę, bo widać, że wszędzie już szał zakupowy się zaczyna
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
inag 13:29, 26 mar 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
kitek81 napisał(a)
Chyba muszę o swój ogrodniczy zahaczyć w sobotę, bo widać, że wszędzie już szał zakupowy się zaczyna


U mnie jeszcze bieda w ogrodniczych...
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
kitek81 15:18, 26 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
inag napisał(a)


U mnie jeszcze bieda w ogrodniczych...


Znając moje ogrodnicze szczęście, to u mnie będzie tak samo
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Joaska 08:43, 27 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Kasiu nawet nie wiesz jak się bardzo powstrzymuje przed kupowaniem wszystkiego do ogrodu ... ale niestety jeszcze jakiś czas muszę się uzbroić w cierpliwość najpierw prace ziemne potem sadzenie i powtarzam sobie to w kółko ... ale jakoś słabo działa bo w sobotę chociaż popatrzeć ale muszę pojechać do ogrodniczego no nie ma zmiłuj żeby nie jechać.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kitek81 10:31, 27 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Joaska napisał(a)
Kasiu nawet nie wiesz jak się bardzo powstrzymuje przed kupowaniem wszystkiego do ogrodu ... ale niestety jeszcze jakiś czas muszę się uzbroić w cierpliwość najpierw prace ziemne potem sadzenie i powtarzam sobie to w kółko ... ale jakoś słabo działa bo w sobotę chociaż popatrzeć ale muszę pojechać do ogrodniczego no nie ma zmiłuj żeby nie jechać.


Też się trochę tego obawiam, bo mają przyjść panowie do elewacji. Ale obserwuję prace u sąsiada naprzeciwko i tam jakoś tragedii i bałaganu nie ma!
Do ogrodniczego w sezonie też chodzę zaglądać, popatrzeć chociaż bo na szczęście nie mam już tego, że muszę za każdym razem coś kupić!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mirka 11:05, 27 mar 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Kasiu pisałam że jedna pelaśka wykiełkowała.wnerwiłam się i przepikowałam ją ziemię wsypałam do wora bo pikowałam wtedy stipę i teraz mi pelaśki w stipie kiełkują haha dobre co
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Joaska 11:38, 27 mar 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
No ja niestety mam, nie umiem wyjść bez niczego ..
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
kitek81 12:41, 27 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Mirka napisał(a)
Kasiu pisałam że jedna pelaśka wykiełkowała.wnerwiłam się i przepikowałam ją ziemię wsypałam do wora bo pikowałam wtedy stipę i teraz mi pelaśki w stipie kiełkują haha dobre co


A widzisz, jaką mają wolę życia! Mówiłam, że się uda i co z tego, że w takich wesołych okolicznościach
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 12:43, 27 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Joaska napisał(a)
No ja niestety mam, nie umiem wyjść bez niczego ..



Jak raz, drugi nie będziesz wiedziała co zrobić z kupioną roślinką, to samo Ci przejdzie!
Chociaż swoją drogą, Ty masz tyle miejsca, że możesz szaleć
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies