Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kasiek 11:26, 20 maj 2015


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
No przynajmniej przez moja kontuzję mogę nadrobić zaległości
Bardzo sie cieszę że projekty się przydały, pamietaj propozycje nie sa po to byś je mogł bezmyslnie przekopiować ale byś dopasowała je do własnych potrzeb. Cchesz świarka - to zostaw, możesz zamiast drzewka dać trzmieninę na patykui też bedzie super. Obwódka może być i z buksa strzyzona i z traw i z żurawk i bodziszków i trzmielin i barwinka - wg gustu
Baw sie dobrze i pamiętaj że rosliny to nie fast food - na efekty trzeba poczekać
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kitek81 15:48, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Pola napisał(a)
Kasiu, cudne zmiany....rabata pięknie wyszła....oj jak to wszystkie lubimy....ogrodzenie mężusiowe też się super prezentuje....buziaczki zostawiam


Najbardziej cieszę się z tego, że w końcu coś ruszyło Wy akceptujecie, jak są jakieś uwagi, to poprawiam na bierząco
Ogrodzenie też w czerwcu się ruszy, bo teraz priorytetem jest elewacja i tak ciągle coś robimy, pomału ale do
Buziaki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 15:49, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Joaska napisał(a)
Ja ma dw orliki biały i filetowy oba pełne i faktycznie cudne są


Mi też orliki się podobają i przez to zgrzeszyłam, uległam i rosną na rabacie umbrowej ale chyba będą tam pasować?!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 15:53, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
kasiek napisał(a)
No przynajmniej przez moja kontuzję mogę nadrobić zaległości
Bardzo sie cieszę że projekty się przydały, pamietaj propozycje nie sa po to byś je mogł bezmyslnie przekopiować ale byś dopasowała je do własnych potrzeb. Cchesz świarka - to zostaw, możesz zamiast drzewka dać trzmieninę na patykui też bedzie super. Obwódka może być i z buksa strzyzona i z traw i z żurawk i bodziszków i trzmielin i barwinka - wg gustu
Baw sie dobrze i pamiętaj że rosliny to nie fast food - na efekty trzeba poczekać



Na pewno dostosuję do siebie, a swoje pomysły na pewno skonsultuję z Wami, żeby potem tyle nie poprawiać

A Tobie życzę dużo zdrówka i szybkiego powrotu do formy
Buźka
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 15:55, 20 maj 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
U nas pada, z jednej strony dobrze, bo podleje wszystko, z drugiej źle, bo stoimy z elewacją! Oby jutro nie padało! Dziś jeszcze na zebrania idziemy, a tak mi się nie chce! Głowa mnie cały dzień boli :/
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mathildis 17:59, 20 maj 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Siedzę w kolejce u dentysty i nadrabiam zaległości u mnie też pada, ale ja akurat z tego się ciesze:-;
gratki - to już 600 stron
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Olili 19:13, 20 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Matko,zaglądam i co ..? Muszę się tyyylee cofnąć ...No cóż ,będę się cofać .I gratki na 600-kę !!
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
popcorn 19:15, 20 maj 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
600! kolejnych! piekniejacego ogrodu
____________________
Mój nowy ogródek
ewa004 19:17, 20 maj 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
U mnie tez pada .
W przerwie poleciałam dzisiaj obfocić rabatkę, bo mi coś w niej nie pasi ,wpadnij może pomożesz
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Olili 19:20, 20 maj 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
kitek81 napisał(a)


chyba jeszcze na nie nie czas, ale miło by było, gdyby się już pojawiły, bo mi pusto na rabatkach, ewentualnie mam swoją jednoroczną fioletową szałwię, najwyżej też ją tam gdzieś wcisnę


Chyba czas,bo u mnie już były z półtora tygodnia temu...
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies