Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 21:36, 22 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
GorAna napisał(a)


Rany, Ty już zaprawki czynisz?.....mnie to też czeka, ale prawdę powiedziawszy to mi się nie chce
Pozdrawiam Kasiu


mi też się nie chciało
ale żal mi było truskawek, żeby na polu się zmarnowały, z panem na rynku byłam już umówiona, teściowa pomyła mi słoiki, em pomógł szypółkować truskawki, więc nie było tak źle-kawę musiałam sobie jedynie na początku wypić, bo mnie muliło po słubie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 21:43, 22 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u nas w końcu porządnie pada, nie jest to ulewa, spokojnie sobie pada, ale taki konkretny deszcz potrzebny! w sumie przed 19 zaczęło padać!
w sumie to chciałam dziś powsadzać krzaczki porzeczki, co wczoraj kupiliśmy, bo chyba te 2 na pniu co ostatnio kupiliśmy, co na pewno miały być białe, tak samo jak wcześniej kupowane, okazały się znów czerwone i takim oto sposobem mamy 6 krzaków czerwonej, a ani jednej białej-mam nadzieję, że te tym razem będą! ale wzięliśmy się za porządki wkoło domu po elewacji mieliśmy jeszcze pełno plastykowych kubełków po tynku do wywalenia, zrobiliśmy porządek w garażu i tak popołudnie zleciało! ale mam doniczki po sadzonkach uprzątnięte, regał ogrodowy ułożony, em poukładał swoje klamoty, zamiótł podłogę i tak narobiło się jeszcze raz wolnego miejsca!
niby nic wielkiego, ale jak cieszy! 8 worków śmieci zebraliśmy
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Marta7 07:33, 23 cze 2015


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
kitek81 napisał(a)
I makowa plama




Kasiu jak ja lubię takie widoczki,mieszkam na wsi a coraz trudniej takie ujrzeć...
A przetworstwo wyjątkowo w tym roku też u mnie ruszyło,mam pomoc M ktory jest na chorobowym i pilnuje coby nic się nie zmarnowało
Kompotu z czereśni jeszcze nigdy nie robiłam,a mam ich pod dostatkiem,polecasz?
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
kitek81 08:12, 23 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Marta7 napisał(a)


Kasiu jak ja lubię takie widoczki,mieszkam na wsi a coraz trudniej takie ujrzeć...
A przetworstwo wyjątkowo w tym roku też u mnie ruszyło,mam pomoc M ktory jest na chorobowym i pilnuje coby nic się nie zmarnowało
Kompotu z czereśni jeszcze nigdy nie robiłam,a mam ich pod dostatkiem,polecasz?
Pozdrawiam serdecznie


Oczywiście, że polecam kompot z czereśni! U nas zeszłoroczny poszedł jako pierwszy, tak smakował.
Jak em pomoże, to zrobicie raz dwa
Buziaczki
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
an_tre 22:08, 23 cze 2015


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Kasiu u nas też takie makowe widoczki, bardzo je lubię, ale rolnicy chyba mniej
pozdrówka

pamiętasz?
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
kitek81 22:29, 23 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
an_tre napisał(a)
Kasiu u nas też takie makowe widoczki, bardzo je lubię, ale rolnicy chyba mniej
pozdrówka

pamiętasz?


Pamiętam zwróciłam na nią uwagę w ostatnio dodanych zdjęciach u Ciebie ale nic już nie pisałam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:44, 24 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ale miałam dziś niespodziankę horti z tegorocznych patyków rwie się do kwitnienia
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
ewa004 22:53, 24 cze 2015


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ale niespodzianka z moich kilkudziesieciu patyków może dwa czy trzy żyją

Kompot z czereśni uwielbiam
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
kitek81 23:15, 24 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
ewa004 napisał(a)
Ale niespodzianka z moich kilkudziesieciu patyków może dwa czy trzy żyją

Kompot z czereśni uwielbiam


A u mnie w porównaniu z zeszłorocznym ukorzenianiem hortek, to sukces nie wszystkie odmiany się udały i nie wszystkie patyki, ale sporo daje radę, eięc chyba już pomalutku mogę się cieszyć i chwalić ?! a tu jeszcze kwiatek będzie, to już pełnia szczęścia

Kompoty fajna sprawa
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Mathildis 23:36, 24 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
kitek81 napisał(a)
I makowa plama




eM się ze mnie śmiał jak zachwycałam się takimi widokami w naszej okolicy...

przetwory też planuję... jutro zaczynam od czerwonej porzeczki i może truskawek...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies