Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka wkoło Lubczyka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka wkoło Lubczyka :)

kitek81 22:01, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
AgnieszkaW napisał(a)
Kasiu, podpatruję zmiany i bardzo mi się podobają, ogrodzenie bardzo eleganckie. Pozdrawiam


dzięki Kochana
pomału, ale do przodu wolałabym szybciej, ale chyba się nie da
pozdrawiam :*
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:03, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
as226 napisał(a)
Kasiu bardzo ładne ogrodzenie i rabaty, pokazuj częściej pozdrawiam



najgorsze jest to, że nie mam nawet czasu na robienie zdjęć! a szkoda, bo nie będę mieć co do porównania, jak było i jak jest!
pozdrawiam
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:08, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Joaska napisał(a)
Kasiu jak ja ci ogrodzenia zazdroszczę!!!!!
U mnie nie wiadomo kiedy powstanie, a mnie coraz bardziej łażące wkoło domu sarny drażnią bo mi podgryzają roślinki, i psy okoliczne niszczą trawnik .... ale teraz Żon ocieplaniem podmurówki zajęty a i ona ważna jest bo ciepełko zima uciekało .... gdzie nie spojrzeć tam robota czeka ...
umbrowa mi się podoba już niedługo dojdą umbry i będzie super ... ale i RH super wyglądają ... bardzo dorodne są ... moje wczoraj oglądałam to takie bidulki niestety jeszcze są.....



ja aż się nie mogę przyzwyczaić do tego ogrodzenia jak przechodzę i patrzę, to aż jakoś tak dziwnie
u mnie jest to samo, jest tyle ważnych rzeczy do zrobienia, że nie wiadomo, w co ręce włożyć!
u nas przęsła w garażu leżały od zeszłego roku od marca, murki i słupki jak wiesz, kończyliśmy niedawno! wszystko jakoś tak swoim tempem idzie, czasem za wolnym, ale co zrobię, już się tym nie denerwuję!
na umbry mocno czekam, to najważniejszy akcent na tej rabacie
co do rh, na wiosnę bałam się, że jak przesadzę, to może ukatrupię, ale jak widać miejsce jeszcze bardziej im podpasowało, to zachodnia strona, co 2 dni podlewane i widać, jak rosną w oczach Twoje też urosną! daj im szanse
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:10, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Cleo napisał(a)
Ech.. Ja też zazdroszczę. U mnie na froncie tylko brakuje ogrodzenia wyglądającego jako tako, bo prowizorka już długo nie wytrzyma. No ale.. Są rzeczy ważne i ważniejsze.
Świetnie się już prezentuje.


my też długo nie mieliśmy ogrodzenia na froncie i robota nad tym zajęła nam ponad rok! w następnej kolejności czeka podbitka i tak stale coś dobrze napisałaś-są sprawy ważne i ważniejsze
jak ogarniemy zewnątrz troszkę, to bierzemy się na jesieni-zimie za salon
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 22:11, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
idę wyłączyć podlewanie sucho jest strasznie!
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Kasiek 22:16, 07 lip 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Fiu Fiuuuuuuu ale zmiany Bardzo mi sie podoba i od razu mam pytanie i prosbe, przybliz prosze to wejscie sprzed domu i powiedz jak z czego jest zrobione. Dla mnie bomba Szukam czegos dla siebie, ,,cobym´´ choc troche przyslonila wejsciowe drzwi.
____________________
Bawarka
kitek81 22:22, 07 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kasiek napisał(a)
Fiu Fiuuuuuuu ale zmiany Bardzo mi sie podoba i od razu mam pytanie i prosbe, przybliz prosze to wejscie sprzed domu i powiedz jak z czego jest zrobione. Dla mnie bomba Szukam czegos dla siebie, ,,cobym´´ choc troche przyslonila wejsciowe drzwi.


Dzięki Kochana
o wejście to o to zadaszenie Ci chodzi?
a zdjęcie, nie problem zrobię jutro, więc zapraszam
zrobione to jest ze zbrojenia, kolumny zalane betonem, dach normalnie jak dach więźba drewniana, pokryte blachodachówką i tyle

nie wiem, co tam dać na te betonowe wykończenia, myślimy o cegiełce w kolorze klinkieru-myślicie, że będzie pasować?
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
kitek81 20:23, 08 lip 2015


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Kaśku, dla Ciebie
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
malgorzata_s... 20:27, 08 lip 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu umbrowa nawet bez umberek ładna. W przyszłym sezonie sąsiedzi przystawać i zaglądać będą Ogrodzenie i domek miodzio
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Marlenaa 21:55, 08 lip 2015


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Dopiero teraz miałam czas aby pobyć u Ciebie dłużej, piękne zmiany. Ogrodzenie super, rabaty eleganckie, piknie
____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies