Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zabaewy ... i nie tylko ... ;)

wiunia 18:13, 29 maj 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Oj to widzę, że każdy ma jakieś szkody związane z podmyciem wody, u mnie ziemia lekko się zapadła w miejscu, gdzie był najgłębszy wykop do rur kanalizacyjnych w lutym było to samo tylko na większej powierzchni ale deszcz potrzebny więc nie ma co marudzić tylko doprowadzić do porządku szkody i tyle Ja dopiero jutro będę zakopywała dziurę, o w piątek mam więcej energii wiedząc, że sobota wolna
Pozdrawiam!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
zabaewa 22:03, 29 maj 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Ja w sobotę zrywam się o świcie. Pakuję się z Mayą do samochodu i jedziemy do Leszna na wystawę. Mam nadzieję, że nie będzi padać i trochę się ociepli. Jak nie, to będzie koszmarna męczarnia ukoronowana jakimś chorubskiem. A w piątek po południu będę robić Mayę na bóstwo. Czesanie, szczotkowanie, odżywki na włos, nabłyszczacz, trening biegania, postawy wystawowej, pokazywania ząbków ip. Itd. Mam nadzieję, że wystawi się jak na championkę przystało
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 13:29, 30 maj 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Coś Wam pokażę. Przeglądając zdjęcia znalazłam oto - takie - klimat jesienny w moim starym ogrodzie - tym, który musiałam opuścić. W obecnym ogrodzie drzewa są malutkie i chyba nie mam szans oglądania w nim takich "zjawisk". Za to mam kwietny busz

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 13:47, 30 maj 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Wywołałam też trochę chorwackich zdjęć.
Oto roślinki, które przywiozłam i posadziłam. W przyszłym roku okaże się, które przeżyły...













____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
zabaewa 23:18, 31 maj 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Po powrociqe z wystawy z impetem zabrałam się za koszenie trawników i... nawala mi kosiarka. Jakoś tak bardzo nierówno pracuje i silnik wolno pracuje. Pojechałam cały ogród, jutro skoszę pas przed posesją a w poniedziałek zawiozę maszynę do naprawy. Chyba że mi podpowiecie co może jej dolegać.

A Maya otrzymała ocenę doskonałą, CWC i 1 miejsce w klasie. Poległa w porównaniu z psem z wiodącej polskiej hodowli.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Alisonek 23:26, 31 maj 2014


Dołączył: 05 lis 2013
Posty: 2771
zabaewa napisał(a)
Po powrociqe z wystawy z impetem zabrałam się za koszenie trawników i... nawala mi kosiarka. Jakoś tak bardzo nierówno pracuje i silnik wolno pracuje. Pojechałam cały ogród, jutro skoszę pas przed posesją a w poniedziałek zawiozę maszynę do naprawy. Chyba że mi podpowiecie co może jej dolegać.

A Maya otrzymała ocenę doskonałą, CWC i 1 miejsce w klasie. Poległa w porównaniu z psem z wiodącej polskiej hodowli.

To ode mnie dla Mayi smaczna kosteczka za tak dobrą ocenę
jak przystało na czerwiec świadectwo ma doskonałe
a yukka to CO Pani marudo bo szukuje sie meeting jak by się udało to nasz 3 normalnie romans mamy
____________________
w Oborze też mogą być ogrody :)
Napia 23:26, 03 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Przyszłam się przywitać i od pierwszej strony zachwyciły mnie Twoje zdjęcia. Są naprawdę niesamowite i tajemnicze, jakby z innego świata. Nie zdążyłam już przejrzeć całego wątku, ale jutro do niego wrócę, jeśli pozwolisz Okolice znam, także przyjeżdżałam do Rogalina na spacery i nie tylko Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
zabaewa 23:35, 03 cze 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Witaj Napia. Dziękuję za odwiedzinki.
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Gardener27 21:20, 04 cze 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Ewo !

Przyszedłem do Ciebie z rewizytą Przejrzałem cały wątek i nie będę orginalny mówiąc że Twoje artystyczne spojrzenie na świat jest wyjątkowe Sposób w jaki kreujesz rzeczywistość w swoich pracach jest romantyczny i pobudza wyobraźnię Domek powoli zaczyna obrastać ogrodem i robi się coraz ciekawiej

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
zabaewa 15:23, 11 cze 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Dziękuję Przemku za wizytę. "Robaczek" dla Ciebie



A dla Wszystkich - coś dla duszy ... Poznajecie ? Oryginał można oglądać na poprzedniej stronie

____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies