Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

kasia_w 11:31, 25 paź 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
sikorki słodziaki i jak elegancko Pani trawska powiązała. U nas dziś dzień taki, że schować się pod kołdrę i nosa nie wyściubiać
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
AgnieszkaW 11:38, 25 paź 2016

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ach, jaka piękna jesień u Ciebie Przepiękne pełne kosmosy, jeszcze takich nie widziałam. Murek z "oknem widokowym" niezaprzeczalnej urody Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgataBC 20:18, 25 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Mira nie wiem o które konkretnie Ci chodzi, ale póki żywopłot grabowy nie podrośnie to widać wszystkie słupki ogrodzenia i wygląda to jakby coś powstawało. Ta konstrukcja drewniana to moja przystankowa z leżanką. Czeka aż porośnie pnączami.
Wysłałam Ci już nasionka, ale chętnie doślę tytoń. Tylko, że za nim chyba jednak będzie trzeba poczekać, bo dzisiaj popatrzałam, że część tych torebek nasiennych pleśnieje. Trzeba poczekać, aż przejdzie ta deszczowa pogoda, jakiś wiatr ze słońcem owieje, bo wogóle nasion nie mogę zebrać.
Tytoń dostałam od naszej Justynki także za wiele o nim nie wiem. U mnie rósł i w słońcu i półcieniu. W mojej piaskowej ziemi bez podlewania.
Johanka tak, mróz był ponad tydzień temu..
Gosia dziękuję. Rude koty łatwo pomylić bo są tak podobne..
Agata nasionka już wysłane, ale mogę dosłać tytoń. Tylko, że trzeba się wstrzymać bo dziś dojrzałam, że pleśnieją od wilgoci. Poczekam na więcej słońca i wiatr.
Katka dziękuję Ci te akurat trawki musiałam związać bo leżały i nie mogłam przejść między rabatami..
Iwona rozplenice pegasus mam z nasionek. Chętnie Ci wyślę
Ewa słońce było tylko chwilowe, dziś deszczowo. Rdest mam w doniczce więc trudno mi powiedzieć jaki by wyrósł.
Kasia te trawki musiałam powiązać bo atakowały mnie gdy przechodziłam obok Miałam ochotę dziś leżeć, bo deszcz, chmury, zimno.. ale akurat trafił mi się pomocnik do przesadzania obwódki bukszpanowej i sadzenia cebul więc skorzystałam..
Agnieszka ale mi miło, że wpadłaś.. lecę zobaczyć jesień w jurajskim

Pozdrawiam Was dziewczyny i dziękuję za miłe słowa


____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Donia72 09:47, 26 paź 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Agatko, ależ pięknie jest u Ciebie i te cudne jesienne kolory pozdrawiam.
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Ewik 11:00, 26 paź 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Widoki cudne. Mhh ciekawe a zimował już twój rdest w tej doniczce ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
AgataBC 14:29, 26 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Donia72 napisał(a)
Agatko, ależ pięknie jest u Ciebie i te cudne jesienne kolory pozdrawiam.

Dziękuję również pozdrawiam.

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 14:34, 26 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ewik napisał(a)
Widoki cudne. Mhh ciekawe a zimował już twój rdest w tej doniczce ?


Tak. Golden arrow zimował u mnie. Zadołowany w ziemi w szklani (nieogrzewanej).
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 14:40, 26 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Apropo szklarni wczoraj została wstępnie wyczyszczona i przygotowana na przezimowanie wrażliwych roślin.




____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Tarnina 10:37, 28 paź 2016


Dołączył: 28 sty 2014
Posty: 646
Wreszcie trafiłam i ja do ciebie... Jesień masz nieprzeciętną... uwielbiam takie murki ceglane... twoja szklarenka przeurocza... wszystko takie jaskrawe... Oglądałam na telefonie on jeszcze bardziej mi wyostrza kolory i wszystko wyglądało jak z jakiegoś efowego ogrodu....

Budki na ptaszki boskie... muszę sobie trochę takich sprawić... do mojego sielskiego ogrodu myślę, że będą pasowały...

Cudnie po prostu cudnie... gdzie się nie obejrzysz...
____________________
Chatka Baby Jagi Mój Blog http://domekbabyjagi.blogspot.com/
AgataBC 10:48, 28 paź 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Rzeczywiście telefony i tablety wyostrzają kolory i czasem nawet aż za bardzo..

Zdolna jesteś więc na pewno jakieś fajne karmniki zrobisz w wolnej chwili, przy okazji dzieci można zaaranżować do pomocy

Dziękuję za pochwałę pracy i miejsca. Dużo się zmieniło przez ostatnie miesiące.

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies