Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 09:10, 24 lis 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
sylwia_slomczewska napisał(a)

O widzisz jak pomysłowo zrobiłaś z tymi dziurkami Szkoda, że na to nie wpadłam, bo bym ten domek wzięła i dziurki nawierciła
Piękne te Twoje i fajnie pomyślane Dzięki za podpowiedź


to może jeszcze uda Ci się kupić i nawiercić będzie doświadczenie też dla mnie ile taki domek wytrzyma na dworze.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Anda 09:35, 24 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Piekna mgla, tez bardzo lubie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sylwia_slomc... 09:48, 24 lis 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Agcia napisał(a)


to może jeszcze uda Ci się kupić i nawiercić będzie doświadczenie też dla mnie ile taki domek wytrzyma na dworze.
Jak trafię to wezmę i spróbujemy
Chciałam Cię spytać bo na fotkach widzę obrzeża z cegły? Kładłaś je na podsypce betonowej czy po prostu w ziemi? Pytam bo mam w kilku miejscach bezpośrednio w ziemi i po jednym sezonie krety zbombardowały,że trzeba poprawiać.....tylko, że i tak na tej działce na podsypce nie mogę położyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataBC 10:22, 24 lis 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ewa a często u Was są mgły?
Sylwia cegłę kładłam prosto w ziemię a raczej w piasek bo u mnie taka żółciutka ziemia u nas też krety ryją ale jakoś chyba boją się cegły bo za blisko nie podkopują. To pierwszy sezon tego obrzeża więc coś więcej będę mogła powiedzieć dopiero po zimie.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
mira 17:48, 24 lis 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Domki i ciepłe słonko to jest miłe bardzo tylko dlaczego mgła też się podoba.... mi się podoba choć ma dużo nostalgii a też nie można nadużywać - nie wiem czy u mnie jest muszę sprawdzić

pozdrawiam

ps nasionka mam ponownie - zwrot
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Zana 08:07, 29 lis 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Agcia napisał(a)



Mgła..., hmmm zawsze się zadumam cóż ona w sobie takiego ma, że tak fascynuje. Czyżby pobudzała mroczne zakątki naszych dusz? Pociąga nas swoją złudną tajemnicą?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 08:12, 29 lis 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A domki ptaszkowe niemożliwie śliczne. Podziwiam zręczne łapki.
I kolorowa jesień taka cudna...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AgataBC 09:05, 29 lis 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Mira tak. Zgadzam się. Mgła ma w sobie dużo nostalgii. Dla mnie to bardzo ciekawe zjawisko. Ostatnio u nas takie jej pasy jak u zebry się pojawiają.
W sprawie nasion napisałam na pw.

Anula u mnie raczej nie mroczność, ale romantyczność. Mgła dla mnie taka właśnie jest. Romantyczna..ale w tym ostatnim Twoim zdaniu coś jest. Często z M. gonimy mgły. Ostatnio jak wracał z pracy dzwoni do mnie żebym się ubierała bo już podjeżdża, to ja biegiem lecę i .. pojechaliśmy w stronę pól przyleśnych. Co tam był za widok. Pręgowana, ściana mgieł.. no cudowności.
Dziękuję za pochwałę jesieni, pozdrawiam cieplutko
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Pszczelarnia 12:17, 29 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Proszę o więcej zdjęć. Mgieł, karmników, jesieni albo zimy - zdecydowanie więcej.
Bardzo lubię sobie oglądać.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
olga80 16:10, 29 lis 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Agcia napisał(a)
Jedyna oprócz słońca forma jesieni jaką akceptuję i się zachwycam.. czyli..



pięknie widok jak na starej pocztówce
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies