Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

GorAna 22:21, 26 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
asc napisał(a)
Aniu..... zachod ysłońca piękne....
A teraz pytanie praktyczne... pod tujami miałaś tulipany.. czy wykopałaś cebule, czy posadziłaś za cebulami aksamitki?? Mam nadzieję, że dobrze zapamiętałam..

Aniu, dzięki za komplementa
Akurat na tej rabacie tulipanki spokojnie sobie rosną za aksamitkami, ale na innych wykopałam....czekają na segregację.....trzy skyrzynie....czs się brać, anie siedzieć na Ogrodowisku

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 22:24, 26 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Bogdzia napisał(a)


Jeśi dobrze pamiętam a chyba tak tulipany były wykopywane. pozdrawiam obydwie Anie.



Bogdziu, ty to jednak masz pamięć
Miło mi, że zdrówko powróciło
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 22:26, 26 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Madziarzeszow napisał(a)
Zdjęcia zachodu zapierają dech , są przecudne i to prawda , że przyroda jest najlepszym artystą i malarzem

Madziu, racja...nie do podrobienia, przynajmniej przeze mnie
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
eliza3 22:40, 26 sie 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Aniu, ja też kiedyś miałam rabatkę z tulipanami a potem zasłaniałam aksamitkami, to świetne rozwiązanie
Czy Ty te trzy skrzynie tulipanów sadzisz sadzarką czy łopatką dołki kopiesz? Może masz swój własny system sadzenia? Taka ilość cebul do wsadzenia to dłuższa robota...
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
GorAna 22:46, 26 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
eliza3 napisał(a)
Aniu, ja też kiedyś miałam rabatkę z tulipanami a potem zasłaniałam aksamitkami, to świetne rozwiązanie
Czy Ty te trzy skrzynie tulipanów sadzisz sadzarką czy łopatką dołki kopiesz? Może masz swój własny system sadzenia? Taka ilość cebul do wsadzenia to dłuższa robota...


Mam świetną sadzarkę sprawdzoną od lat....ma na imię Ania....świetnie się rozumiemy.... kolorystyczne nasadzenia wykonuję małą łopatką, a taki misz-masz pod tujami...robię rowek szpadelkiem i wkładam w niego cebulki.....robota jak robota....trza to się robi
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Joaska 09:27, 27 sie 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Aniu zaglądam do Ciebie często tylko nie zawsze się odzywam podziwiam perfekcyjne kanciki ....
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
makkasia 11:50, 28 sie 2013


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
GorAna napisał(a)
makKasiu, brzytew dopiero będzie po cięciu w tym tygodniu....kanciki nieprofesjonalne...robię takie od lat, nie znając jeszcze Ogrodowiska....to moje autorskie



Aniu gratulacje, jak mogą być jeszcze lepsze????
Lubię te Twoje jednoroczne śliczne, zdrowe i tyle odmian - piękne i zdjęcia też.
czekam na te lepsze ??? kanciki.

Pozdrawiam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
GorAna 17:31, 28 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
makkasia napisał(a)


Aniu gratulacje, jak mogą być jeszcze lepsze????
Lubię te Twoje jednoroczne śliczne, zdrowe i tyle odmian - piękne i zdjęcia też.
czekam na te lepsze ??? kanciki.

Pozdrawiam


Mówiąc o brzytwie myślałam o cięciu żywopłotu....kancików nie będę poprawiać, bo mam ich kilka ...metrów...nie muszą, w moim wiejskim ogrodzie, być takie doskonałe
Lubię jednoroczne, ale z biegiem lat będzie ich coraz mniej....są zbyt pracochłonne

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 17:33, 28 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Joaska napisał(a)
Aniu zaglądam do Ciebie często tylko nie zawsze się odzywam podziwiam perfekcyjne kanciki ....

Joasiu, jak już pisałam do perfekcji to mi jeszcze daleko
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 17:35, 28 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Dzisiejszy taniec motyla......na kwiatach

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies