Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Madziarzeszow 21:14, 28 sie 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Oj przydałyby się , ale na wiosnę , kiedy zobaczę znów ten cudny efekt u Ciebie , to wynagradza wszystko
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Bogdzia 21:21, 28 sie 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne zdjęcia motyli i pajączka, śliczności. Taką ilośc cebul jak Ty masz to faktycznie trudno posadzic ale wiosną widok nieporównywalny z niczym , no moze tylko z Keukenhof. Pozdrawiam Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
BASIA8 22:48, 28 sie 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Witaj Aneczko po dłuuugiej nieobecnośći. Twój ogród wygląda pięknie, a te zachody słońca są kosmiczne Pozdrawiam.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
ewsyg 08:10, 29 sie 2013


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Aniu, nie masz pomocników do tych tulipanowych wkopków ?
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
GorAna 12:07, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Bogdzia napisał(a)
Piękne zdjęcia motyli i pajączka, śliczności. Taką ilośc cebul jak Ty masz to faktycznie trudno posadzic ale wiosną widok nieporównywalny z niczym , no moze tylko z Keukenhof. Pozdrawiam Aniu.

Bogdziu, od wyjazdu do Keukenhof, zaczęła się moja przygoda z tulipanami...tam w Holandii w 1995 roku zostałam porażona ich pięknem
Dzisiaj byłam świadkiem bardzo intymnej chwili

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 12:15, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Madziarzeszow napisał(a)
Oj przydałyby się , ale na wiosnę , kiedy zobaczę znów ten cudny efekt u Ciebie , to wynagradza wszystko
Pozdrawiam


Oby do wiosny
No nie trzeba.... nacieszyć się jeszce babim latem i złotą polską jesienią
Dzisiejszy motylek
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 12:17, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
BASIA8 napisał(a)
Witaj Aneczko po dłuuugiej nieobecnośći. Twój ogród wygląda pięknie, a te zachody słońca są kosmiczne Pozdrawiam.


Basiu cieszę się, że jesteś:...dla ciebie też motylek....motyli ci u mnie dostatek

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 12:57, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
ewsyg napisał(a)
Aniu, nie masz pomocników do tych tulipanowych wkopków ?


Ewciu, nie można dawać mooooich tulipanów w nipowołane ręce
Dla Ciebie też mam motylka

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Mala_Mi 12:59, 29 sie 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ależ motylkowo

To jednak cebule tulipków się zostały.. ja też tak robię, że miejsce po tulipanach obsadzam aksamitkami, tylko ..miejsca brakło... wiec cebule wykopałam, posadziłam aksamitki...
Trzeba będzie posadzić jeszcze raz.... moja sadzarka też ANia.
Ale wszystko wzięło w łeb, bo zrobiłam poszerzenie rabaty i znów niskie cebulki wypadną a wysokimi, a tej drobnicy już nie che mi sie wykopywać, zwłaszcza, że już puściło zielone... I teraz myślę co z tym moim ostatnim pomysłem zrobić.... chyba za rok będzie jeszcze bałagan.. a potem wielkie wykopywanie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
GorAna 13:19, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
asc napisał(a)
Ależ motylkowo

I teraz myślę co z tym moim ostatnim pomysłem zrobić.... chyba za rok będzie jeszcze bałagan.. a potem wielkie wykopywanie


Tak Aniu czasami "rynce" opadają...ja po selekcji małym i średnim cebulkom mówię pa
Do kompletu dodam pracę, a może śniadanko, trzmiela
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies