Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Syla 13:22, 29 sie 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
boguslawa_madejska napisał(a)
Dziewczyny dla mnie to najgorsza praca -sadzić cebule ,po prostu nie cierpie.


no ja tego również nie lubię ..... bardzoooo nie lubię ...... cudownie uchwycone owady .... pozdrawiam w ten jakże u mnie pogodowo urozmaicony dzień
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Bogdzia 19:42, 29 sie 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
GorAna napisał(a)

Bogdziu, od wyjazdu do Keukenhof, zaczęła się moja przygoda z tulipanami...tam w Holandii w 1995 roku zostałam porażona ich pięknem
Dzisiaj byłam świadkiem bardzo intymnej chwili



Po Keukenhof prawie każdy ma ochotę posadzic miliony cebulek ale trzeba miec siłę żeby tego dokonac. Nikt na Ogrodowisku nie ma takiego raju tulipanowego jak Ty więc warto tą wyjątkową sytuacje nadal utrzymac .Fotki robisz przśliczne, bajka po prostu. najbardziej podobają sie mi trzmiele bo mnie tak dobrze nie wychodzą jak Tobie.Pozdrawiam serdecznie Aniu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
BASIA8 21:49, 29 sie 2013


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Aneczko dziękuję za motyla. Jest piękny. Przyleciał chyba do budleji? Ja mam u siebie w ogrodzie białą budleję, kupiłam Ją w tamtym roku za małe pieniądze, nawet ładnie się rozrosła.
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
GorAna 21:56, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Syla napisał(a)


no ja tego również nie lubię ..... bardzoooo nie lubię ...... cudownie uchwycone owady .... pozdrawiam w ten jakże u mnie pogodowo urozmaicony dzień



Sylwio, miło mi, że odwiedzasz mój wątek
Pogoda zmienną jest a deszczyk się przyda...też bym chciała, żeby popadało, bo muszę podlewać
Pozdrawiam kwiatkiem

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
an_tre 22:01, 29 sie 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Aniu byłam w doniczkowie i głosowałam
fajnie, że dodałaś swoje kompozycje
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
GorAna 22:03, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Bogdzia napisał(a)


Po Keukenhof prawie każdy ma ochotę posadzic miliony cebulek ale trzeba miec siłę żeby tego dokonac. Nikt na Ogrodowisku nie ma takiego raju tulipanowego jak Ty więc warto tą wyjątkową sytuacje nadal utrzymac .Fotki robisz przśliczne, bajka po prostu. najbardziej podobają sie mi trzmiele bo mnie tak dobrze nie wychodzą jak Tobie.Pozdrawiam serdecznie Aniu.


Bogdziu, dopuki sił mi starczy, to nie zrezygnuję z tulipanów....zbyt dużo radości mi przynoszą...a co do trzmiela, to widziałam jak po intensywnym locie, schował się w liściach aksamitki i spał...jednak brzuszek zbyt ciężki, by wywijać piruety

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
GorAna 22:08, 29 sie 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
an_tre napisał(a)
Aniu byłam w doniczkowie i głosowałam
fajnie, że dodałaś swoje kompozycje


Aniu bardzo dziękuję...myślę, że zbyt długo zwlekałam... marneeeee szanseeeee....ale co tam pierwsze koty za płoty
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
an_tre 22:11, 29 sie 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
GorAna napisał(a)


Aniu bardzo dziękuję...myślę, że zbyt długo zwlekałam... marneeeee szanseeeee....ale co tam pierwsze koty za płoty
liczy się, że się odważyłaś, ale trochę masz racji, długo się zbierałaś
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Marta7 23:42, 29 sie 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Aniu jakie piękne zdjęcia pokazujesz,a jakie w nich kolory-no cudne!
Zagłosowalam-piekne kompozycje!
Pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 13:30, 30 sie 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu Twoje zdjęcia są piękne ale i też Twoja wrażliwośc na przyrode, Umiesz uchwić to co piękne Te owady jak zdjęcia nieba coś pięknego Powinnas to gdzieś wysłac Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies