Gdzie jesteś » Forum » Natura » Cztery łapki - zwierzęta domowe

Pokaż wątki Pokaż posty

Cztery łapki - zwierzęta domowe

Ewik 22:01, 19 paź 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Uwielbiam setery , na tle tych liści wygląda ślicznie .
Nasza Taira również jesiennie
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Nallar 22:19, 19 paź 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ewik napisał(a)
Uwielbiam setery , na tle tych liści wygląda ślicznie .
Nasza Taira również jesiennie

Widziałam całą stronę www. Psy tej rasy zawsze mi imponowały swoją urodą. Pisze o urodzie bo na temat tej rasy bardzo mało wiem. Kto wie może kiedyś...
Niepodważalne jest to że są piękne.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
roma2 22:47, 26 lis 2014


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976


Przygarnięty, bo sąsiedzi pojechali sobie... i zostawili na ulicy. Od maja u mnie je i śpi. Cholera, ostatnie dwa dni szukałam biedaka po wszystkich okolicznych chaszczach. Okazało się, że to durne babsko wróciło na chwilę i zabrało sobie kota do domu. Brrr. Odzyskałam i nakarmiłam.
____________________
Komendówka
Nallar 23:16, 26 lis 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
roma2 napisał(a)


Przygarnięty, bo sąsiedzi pojechali sobie... i zostawili na ulicy. Od maja u mnie je i śpi. Cholera, ostatnie dwa dni szukałam biedaka po wszystkich okolicznych chaszczach. Okazało się, że to durne babsko wróciło na chwilę i zabrało sobie kota do domu. Brrr. Odzyskałam i nakarmiłam.

To ta spryciula co to przychodzi na gwizdanie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
roma2 15:20, 27 lis 2014


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Nallar napisał(a)

To ta spryciula co to przychodzi na gwizdanie.


Ten, ten. Musiałam być trochę nieprzyjemna dla sąsiadki, ale może tego jej trzeba. To nie worek kartofli tylko żywy stworek. Co ja się namartwiłam, że coś mu się stało!
____________________
Komendówka
lilia 20:58, 30 lis 2014


Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 439
Nie wiedziałam, ze i watek o zwierzątkach jest
Z przyjemnością przedstawiam moje "ptaszki na uwięzi".
Liliowa koteczka

Rudy kocurek
____________________
Edyta-Tworzę mój skromny ogród
Borbetka 08:11, 04 gru 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Piękne zwierzęta, ale ja z innej beczki zapytam. Mam plan nasadzeń przed płotem. Co zrobić, aby sąsiedzkie psy nie podlewały mi roślin przy każdym spacerku? Macie jakieś rady?
____________________
borówcowy wizytowka
Gardenarium 11:33, 09 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Postawić kamień przed rabatą albo kilka (większe kamienie), albo wbić grube kołki do "podlewania". Będą bardziej przyjemne niż rośliny. Posadzić kilka berberysów na froncie rabat.

Ewentualnie przeciągnąć "niewidoczny" drut, na dwóch poziomach, dla małych i większych psów. Drut na wysokości wzroku psa skutecznie broni przed wchodzeniem, a jest prawie niewidoczny, a jeśli kołki są estetyczne a drut ładnie i prosto rozciągnięty.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kachat 12:41, 09 gru 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Z drutem to nie polecam... I jak niewidoczny to już w ogóle!! Psy biegają szybko, są roztrzepane, i jak wlecą w taki drut to sobie mogą poważną krzywdę zrobić (przerabiałam, rana cięta pod okiem, centymetr wyżej i może oka by nie było...). Proponuję ogrodzić czymś jednak bardziej WIDOCZNYM i mniej "ciętym". Może niski płotek, nawet zbity samodzielnie z deseczek albo długich patyków (takie patykowe płotki bardzo ładnie wyglądają), ewentualnie z np. białej siatki..? Gdzieś widziałam radę, by przed rabatą dać nawierzchnię nieprzyjemną dla psich łapek, np. ostry żwir czy coś w tym stylu.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Ewik 13:43, 09 gru 2014


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Duże kamienie się sprawdzają,mam kilka w ogrodzie i psiaki z nich korzystają.Psy przeważnie obsikują te same miejsca.Wysypanie kamyków spowalnia biegnące zwierzaki,mam placyk wysypany przy rogu płotu.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies