Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogródek Andzi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogródek Andzi

andzia1606 17:17, 02 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Ewa4 napisał(a)
Witaj Alinko.
podglądałam Twoją kaskadę którą sama zrobiłas no no zdolna jesteś ja też planuję zrobić ale ja takich zdolności nie mam i inni mi to zrobią ale przeróbkę chcę zobaczyć może coś odejrzę.Pozdrawiam i ładne te srebrne donice na wejściu

Postaram się jeszcze wrzucić fotkę kaskady z ubiegłego roku. Praca nie trudna, ale się trzeba naszarpać, bo to kamienie. Ona co roku jest inna. A te donice to przecięte rury nałożone na donice.
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
Ewa4 23:52, 02 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Alinko zaskakujesz mnie donice są piękne nie wpadłabym na to a kaskade pokaż bo jestem Ciekawa czym Ty mnie jeszcze zaskoczysz oj pomysłów Ci nie brakuje.spokojnej nocki.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
andzia1606 12:57, 03 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Ewa, niestety nie mam zdjęć z tamtego roku. Miałam trochę robót budowlanych i raz nie miałam czasu, a dwa straszny bałagan na działce, nie było co robic. Mała działka, wszystko pozastawiane. Ale wiesz planuje przeróbke i w tym roku tej kaskady, i wszystkiego z wymianą ziemi tzn. przeniosę ją bliżej tarasu, więc moge porobić zdjęcia jak będę robiła. Teraz jest taka, że łatwo ją rozbierzesz, bo nic nie jest na stałe przytwierdzone. Ta nowa (w planach, myślę, że ją podmuruje), nie mam jeszcze planu, wszystku w wyjdzie w praniu.
A to dla poprawienia nastroju, wczoraj akcja podlewania i przy okazji zrobiłam zdjęcia


Pozdrawiam
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
margi 15:45, 03 mar 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
O mamuniu jakie piękne,ja nie mam chyba do nich ręki(
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
beta 19:21, 03 mar 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Wiataj Alinko

przyszłam zobaczyć ta wiosnę u Ciebie

masz piękny, kolorowy i zadbany ogród...podoba mi się

będę częstym gościem u Ciebie jesli pozwolisz

pozdr. b.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
GorAna 19:45, 03 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Witam i ja Pięknie i kolorowo
Kwiatkiem tegorocznym witam

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewa4 09:58, 04 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Alinko.dziękuję za piękne kwiaty ja mam tylko jednego ale zakwita to najważniejsze a oczko to jak bedę mniec pytania to będę pisać a jak przeniesiesz to jak najbardziej pokaż.Pozdrawiam i dużo słonka zyczę papa
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
andzia1606 20:08, 04 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
margi napisał(a)
O mamuniu jakie piękne,ja nie mam chyba do nich ręki(

Nie ma możliwości nie mieć ręki do tych storczyków, tylko pewnie warunki okienne, nie takie. One lubią światło, nawet słońce (poza tym południowym i zachodnim w upalne dni). Ja podlewam tak: biore wiadro wody i wyciągam z osłonki, maczam całą doniczkę w wodzie, jeszcze lepiej gdybyś miała czas potrzymać je ok. kilku minut, ja mie ma czasu, mam ich ok 40 szt. sama rozumiesz). Zresztą w tym szybszym tępie i tak podlewanie troche trwa, podlewam raz w tyg. najczęściej w sobotę. Pozdrawiam i życzę kwitnienia.
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
andzia1606 20:14, 04 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
GorAna napisał(a)
Witam i ja Pięknie i kolorowo
Kwiatkiem tegorocznym witam


U mnie jeszcze nic nie ma. Zazdraszczam
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
andzia1606 20:15, 04 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Ewa4 napisał(a)
Witaj Alinko.dziękuję za piękne kwiaty ja mam tylko jednego ale zakwita to najważniejsze a oczko to jak bedę mniec pytania to będę pisać a jak przeniesiesz to jak najbardziej pokaż.Pozdrawiam i dużo słonka zyczę papa

Już się nie mogę doczekać. Zresztą z tego latania po dworzu coś mnie wzięło. Wstawię na pewno.
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies