Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Milka 14:54, 15 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hanka_andrus napisał(a)
Zbyszku, pewnie, że tak. Jak się postawi pierwszy krok, to potem dróżka sięściele jak wstążeczka.
U nas też jesiennie się robi. Liści coraz więcej na ziemi.
Ale jeszcze parę dni ciepłych, może do końca października? Marzenie......


Też tak chcę nóżki, jak niosą, najważniejsze, co tam strony świata i u mnie już niektóre winogrona do jedzenia, chyba pora na zbiór, będę wozić wszystkim
a w ogrodzie kolorowo, jakby nie liście, to jak pełnia lata u nas w cieniu 25, noce ciepłe, tylko dzień krótszy
udanego spaceru
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 15:09, 15 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dzięki, Iruś. Właśnie byłam z piecholem. Teraz zupka grzybowa z wczorajszego zbioru +grzanki.
A co? Narobię Wam apetytu. Na ryneczku była dziś pani z podgrzybkami, czarną jagodą i borówką brusznicą. Nie kupowałam, bo jeszcze planuję być w lesie.
O cenę nie pytałam,

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 15:21, 15 wrz 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mnie narobiłaś, będę myśleć o jedzeniu, a tak się napracowałam w ogrodzie, brzusio spadł, chyba nie na długopyszne menu
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Filomena 20:11, 15 wrz 2014


Dołączył: 28 maj 2014
Posty: 1373
Haniu
natknęłam się gdzieś, że rozmnażałaś z nasion rozplenice- proszę sprzedaj szczegóły
pozdrawiam
____________________
Filomena-w zielonej aptece
eliza3 20:21, 15 wrz 2014


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj Haniu, czytam, że codziennie spacerujesz i tak trzymać.

Ja ostatnio też spacerowałam po lesie w poszukiwaniu grzybów, ale na poszukiwaniu się skończyło...
Ostatnio ciągle u nas pada więc mam nadzieję, że grzybki się pokażą, bo też mam ochotę na zupkę grzybową.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kasiek 20:30, 15 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
I ja Haniu dzisiaj w grzybkach, dawno tyle nie bylo, dzisiaj znalazlam 60 prawdziwkow i maaase podgrzybkow...Zbieralam 2 godziny, a teraz pewnie bede siedziec przy nich do polnocy...
____________________
Bawarka
hanka_andrus 20:41, 15 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Elizo,miło Ciebie widzieć. Gdzie się podziewałaś? Spaceruję z psem, chociaż czasami mi się nie chce. Na grzybki jeszcze mam chęć, wszak apetyt na nie rośnie w trakcie zbierania. Martwi mnie tylko, że ma byc bez opadów. Może wieczorne mgły wystarczą?
U Ciebie wilgoć, to i grzybki będą. Znajomi pokazują pełne kosze.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Karolinek 20:47, 15 wrz 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Ale zazdroszczę tych prawdziwków i tylko 2 godziny w lesie, a takie zbiory! Ja najchętniej suszę i mrożę prawdziwki. A później jak się tylko zachce, wyciągam takiego z zamrażarki i robię jajecznicę. uwielbiam
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
hanka_andrus 20:50, 15 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Karolinko, al bo risotto z prawdziwmkami. mniam. Kasiu gratuluję ponownego grzybobrania.
Bo pierwsze w lesie, to pikuś, ale potem w domu.... też ja za klasyfikatora jestem.A bywało i 4 kosze z grzybami w domu.
Teraz nie szaleję, ale nie ukrywam, że lubię.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Matka 21:02, 15 wrz 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Ja się ciągle boję grzybów-choć smakują, ale zawsze jak jem mam obawy-chociaż wiem że nie zatruteDzieciakom w ogóle nie daję...ale takie risotto z grzybkamimniam...nie jadłam nigdy i smaka mi narobiłaś
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies