Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Hanusi - kolejny sezon

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Hanusi - kolejny sezon

20:48, 16 wrz 2014
Twój piękny ogród, to rośliny, kwiaty i Ogrodniczka, która się o nie troszczy, pielęgnuje, to miejsce, w którym jest lekko, poetycko,przyjemnie,liliowo, kolorowo, ze spojrzeniem i westchnieniem i naszymy uśmiechami
lojalna_ 20:51, 16 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Oj tyle talentów naraz i znowu wierszyc czytałam rymowany i z morałem celnym ostatnio u kolezanki

Moze sie doszekasz Haniu ze o Tobie tez ktos kilka rymow złozy pozdrawiam jesiennie z usmiechem na twarzy
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
zuza12 20:51, 16 wrz 2014


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
hanka_andrus napisał(a)
No i się narobiło! Krytyka boli, a prawda? Gdzieś leży po środku.

Dlatego staram się robić swój ogród tak jak umiem, potrafię, i lubię.
A że niewiele umiem, jeszcze mniej potrafię, to zostaje mi lubienie tego co mam.
Korekty zawsze są -czasami w dobrą, a czasami w złą stronę, ale pretensje mam tylko do siebie.
A ogród, z każdym nowym sezonem ma w prezencie coś nowego. Jeżeli mnie stać na jedną roślinkę - jest tylko jedna. A jeżeli dostanę w prezencie jeszcze coś od rodziny, czy przyjaciół- cieszę się jakby mi kto wór pieniędzy podarował.
Bo to jest ogródek nie Danusi, Kasi, Ewy, czy Edytki tylko mój, Hanusi.
/imiona przypadkowe/. Oprócz mojego.

Pozdrawiam.



Haniu, za to Cię kocham. Nie poddajesz się modzie i innym trendom. Ja tez wychodzę z założenia, że ogród ma być mój. A Twój ma specyficzny klimat. Twoja ręka jest czarodziejką, bo wszystkie otrzymane od Ciebie roślinki rosną u mnie.
Ja już grzybobranie chwilowo zawiesiłam. Teraz trzeba zająć się ogrodem. Nie nadążam z tymi moimi hektarami. Ale przecież ogród to nie muzeum i wciąż toczy się tam zycie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych wypadów na grzyby.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
hanka_andrus 21:37, 16 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Masz rację Zuziu,ogród to nie muzeum, ani łazienka, Nie musi być sterylnie, ani statycznie, że eksponatów dotknąć nie wolno.
Ja kwiaty do wazonów ścinam, bo w domu też muszę je mieć koło siebie.

Ale i sadzę tyle, żeby i w ogrodzie było na co popatrzeć. A że modne nie były? Właśnie wraca moda na babcine kosmosy, dalie, ostróżki, i inne ogrodowe tygrysy.

Właśnie rozmyślam nad wiosenną koncepcją. Co gdzie dosadzić, a co gdzie przenieść. Musi być trochę zmian, żeby nudno nie było.

Dostałam od dziewcząt/chyba od Bożenki?/ żółte kosmosy. Wysiałam wiosną, ale mi ślimaki zjadły prawie wszystkie. Zostały 3 szt na pociechę.
Dobrze ,że jeszcze kilka nasionek w zapasie zostało.Piękne są. Mus siać znowu.


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
hanka_andrus 21:51, 16 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
lojalna_ napisał(a)
Oj tyle talentów naraz i znowu wierszyc czytałam rymowany i z morałem celnym ostatnio u kolezanki

Moze sie doszekasz Haniu ze o Tobie tez ktos kilka rymow złozy pozdrawiam jesiennie z usmiechem na twarzy


Jolu, dziękuję ża komplementy, o mnie wiersze już Zbyszek z Jolą,i Bożenka stworzyły. Gdzieś w wierszykach jest, albo i w wątku, może w tym pierwszym? Nie pamiętam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
lojalna_ 22:08, 16 wrz 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
hanka_andrus napisał(a)


Jolu, dziękuję ża komplementy, o mnie wiersze już Zbyszek z Jolą,i Bożenka stworzyły. Gdzieś w wierszykach jest, albo i w wątku, może w tym pierwszym? Nie pamiętam.



No prosze jak to Ogrodowisko utalentowne hihi musze poszukac co takiego popisali
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
eda 22:44, 16 wrz 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Też tak myślę to ma cieszyć i być dla nas i już spokojnej nocy dziewczynki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Kasya 23:18, 16 wrz 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42123
hanka_andrus napisał(a)


Dostałam od dziewcząt/chyba od Bożenki?/ żółte kosmosy. Wysiałam wiosną, ale mi ślimaki zjadły prawie wszystkie. Zostały 3 szt na pociechę.
Dobrze ,że jeszcze kilka nasionek w zapasie zostało.Piękne są. Mus siać znowu.




wlasnie takie mam tylko nie wiedzialam ze to kosmosy, Bogdzia mi podpowiedziala
zaczely kwitnac i mam ich coraz wiecej
sa urocze
sialam dopiero w lipcu, pod koniec
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
yolka 07:44, 17 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
hanka_andrus napisał(a)
No i się narobiło! Krytyka boli, a prawda? Gdzieś leży po środku.

Dlatego staram się robić swój ogród tak jak umiem, potrafię, i lubię.
A że niewiele umiem, jeszcze mniej potrafię, to zostaje mi lubienie tego co mam.
Korekty zawsze są -czasami w dobrą, a czasami w złą stronę, ale pretensje mam tylko do siebie.
A ogród, z każdym nowym sezonem ma w prezencie coś nowego. Jeżeli mnie stać na jedną roślinkę - jest tylko jedna. A jeżeli dostanę w prezencie jeszcze coś od rodziny, czy przyjaciół- cieszę się jakby mi kto wór pieniędzy podarował.
Bo to jest ogródek nie Danusi, Kasi, Ewy, czy Edytki tylko mój, Hanusi.
/imiona przypadkowe/. Oprócz mojego.

Pozdrawiam.


Hanuś, takie ogrody jak Twój duszę mają, a te nowocześnie wymuskane tylko twarz.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Zuzula 07:49, 17 wrz 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Hanuś, a ja Twój ogródek bardzo lubię. Jest w nim i coś dla oka i dla brzuszka. Sentymentalny też jest, bo budzi różne skojarzenia i przywołuje wspomnienia. Bardzo lubię takie miejsca.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies