Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Ivvvona 17:44, 16 lip 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Hej Małgosiu,masz piękne różyczki i liliowce,fotki znad morza wspaniałe, zachwycił mnie łan lawendy. U Kapiasów było pięknie - pełnia sezonu,roślinki kwitące i zadbane. Warto było jechać. Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
Margarete 00:32, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kindzia napisał(a)
Piękne widoczki urlopowe Ile pszczółek musiało się uwijać na takim polu lawendy!!! Ja mam lawendę wzdłuż róż, setki tam pracuje! Wszystkich upominam żeby czasem nie nadepnęli na nie, bo odsunąć się bez problemu dają, ale pod naciskiem stopy nie będą takie spokojne

Chipendalle powtarza U mnie już się szykuje znowu. Zresztą starsze krzaczki kwitną prawie bez przerwy Teraz ciachłam ostatni pęd z pierwszego kwitnienia, a już na następnych kolor się z pąków pokazuje


To świetna wiadomośc bo ta róża jest u mnie na honorowym miejscu, widoczna z tarasu i miło sie na nia patrzyło gdy obficie kwitła.
Pozdrawiam Kasiu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:33, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
I tu już sie spotkanie szykuje? U Kasi dopiero czytałam że planuja ale Wy równiez. Zdjęcia obejrzałam , pieknie urzadzone teraz te miejscowości wypoczynkowe, miło pospacerowac. Pozdrówka.

Dzisiaj porządkowałampozostałe fotki z wyjazdu i zaraz jeszcze cos dorzucę...oczywiscie w ogrodowiskowym temacie
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:34, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ogrodowe fotki piękne i kolorowe. Te urlopowe też zachwycają No i spotkanie w planach Pozdrówka Gosiu

Zapraszam na dalszy ciąg urlopowych wspomnień.....
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:35, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ivvvona napisał(a)
Hej Małgosiu,masz piękne różyczki i liliowce,fotki znad morza wspaniałe, zachwycił mnie łan lawendy. U Kapiasów było pięknie - pełnia sezonu,roślinki kwitące i zadbane. Warto było jechać. Pozdrawiam

To świetnie, że wam sie podobało, ja byłam tam juz dwukrotnie i na pewno będe jeszcze nie raz.
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:40, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Porządkowałam dzis moje urlopowe fotki i wybrałam jeszcze kilka do pokazania na forum............


Coś dla miłosników lawendy...........


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:45, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I jeszcze lawendowo.......


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:48, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Stipa była wielgasna na promenadzie po nemieckiej stronie, sięgaa mi wysoko a ja przeciez kawał baby jestem........

Ale i po polskiej stronie też była wypasiona..........w porównaniu do mojej w ogrodzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 00:49, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I takie tam...........


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
makkasia 09:30, 17 lip 2014


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Wszystkie obrazki piękne, czyżby miała Pani nowy aparat?
Małgosiu Moje stipy rosną w oczach choć trochę się pokładają, teraz czekam na kwitnięcie Ascot cudniasta od kiedy jest u Ciebie ?
ściskam
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies