Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 16:37, 10 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Małgosiu róża to Pink Fairy.

Dzieki Bożenko raz jeszcze, kwitnie pieknie, mimo ze przed wyjazdem nie zdązyłam jej posadzic a teraz jak wróciłam nie miałam kiedy.
W weekend wezme sie za ogród to ja wysadze do gruntu, mam juz pomysł gdzie - póki co stoi w doniczce na rabacie w tym miejscu i zdobi rabate swoim intensywnym kolorem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:38, 10 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś dziękuję za wszystko, było przemiło i nawet pogoda nas rozpieszczała (biorąc pod uwagę jaka popołudniu burza przeszła nad województwem...u mnie grad podziurawił wszystkie moskitiery w oknach). W któryś dzień podjadę to podam mamie "porcelanę" Odpoczywaj sobie.Pa pa


Dzieki Magda za "podrzucenie" naczyń i sadzonek. Jeszcze ich nie wsadziłam do gruntu, ale maja sie dobrze bo mama o nie zadbała

Wypoczęłam fajnie, ale juz nawaliło mi sie biezących spraw na głowe...i teraz pracuje ontensywnie na wszystkich frontach
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:45, 10 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
polinka napisał(a)
Małgosiu udanego wypoczynku i wspaniałych widoków życzę Ja zaczynam odliczać dni do urlopu, jeszcze 3 tyg.

Oj widzisz jak to szybko przeleciało...kilka dni i juz po urlopie. Moze jeszcze pod koniec sierpnia uda mi sie wygospodarowac jakis krótki urlopowy czas....Tobie Paulinko dzieki za wizyte i udanego urlopowania zycze
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:56, 10 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
U mnie upał i sucho. Miłego urlopowania. Promenadą już spacerowałaś, w Albeck byłaś? Forty, ptasi rezerwat majowy mój wyjazd to było Świnoujście


Mariolko - Siwnoujscie sliczne, mieszkałam przy samej promenadzie ( w tej nowej jej części)a wiec co dzien ogladałam cudne nasadzenia wzdłuz promenady. Mnóstwo róż, begonii, lawendy, szałwii i traw - wygladało cudnie. Pogoda na poczatku sprzyjała spacerom, dopiero pod koniec pobytu zrobiło sie upalnie a wiec nie dało sie chodzic i było bardziej plazowo. Forty zaliczone, rezerwaty na wyspie Wolin tez, okoliczne miejscowości zwiedzone, poza tym do Albecku chodziliśmy pieszo na piwo w te i z powrotem albo rowerem, a najpiekniejsza wycieczka spacerowa to było przejscie 16 km promenadą nadmorską z niemieckiego starego kąpieliska pamietającego jeszcze wizyty cesarzy - Bansin, przez Heringsdorf i Albeck do Świnoujścia...takich łanów lawendy i róz jak tam na tej niemieckiej promenadzie to na żywo nigdy nie widziałam. Ze Świnoujścia do Bansin kursuje miejski autobus a potem cudny spacer kilkugodzinny promenadą, obok cudnych 200-letnich willi i pensjonatów, obok zadbanych niemieckich ogródków i terenów spacerowych, pełnych kwiatów, fontann, ławeczek...etc..zahaczając po drodze 3 kolejne mola w 3 kolejnych miejscowosciach nadmorskich...... Musze miec troche czasu żeby uporzadkowac i opracowac fotki to na pewno kilka tu na O. wrzucę.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:57, 10 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
boguslaw_r_ napisał(a)


Bogusławie witaj ponownie u mnie - miło ze wpadasz
Pozdrawiam
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 09:27, 12 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Malgosiu, fajnie ze jestes! Co do bluzy to jakos sie umowimy! Jeszcze ten tydzien woze Mloda do przedszkola, potem zabiera ja babcia na 3 tygodnie.

Chwasty.. ja codziennie obejde dom wokol i koncze z wiaderkiem wypelnionym chwastami... nt trawnika - tez mam koniczyne, mniszek, babke i mnostwo innych
Powodzenia!
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Bogdzia 16:15, 12 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poczytałam. Miło widziec Cie po urlopie , buziaki ślę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Anita1978 23:26, 12 lip 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Widzę, że u Ciebie taki galimatias jak i u mnie! Jutro biorę sie za bałagan w ogrodzie, bo żal patrzeć....
Buziaki!
____________________
ogródek Anity
Margarete 13:19, 13 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Karolina, Bogdziu, Anitko - witajcie, cieszę sie że do mnie wpadłyście, gonie czas, odrabiam zaległości, ne wyrabiam.........Ja też wczoraj cały dzien "odgruzowywałam" ogród, jeszcze mi duzo zostało do zrobienia.....wrzuce kilka fotek robionych dwa dni temu, po deszczu..........
Może dzis cykne jakies aktualne....
Buziaczki !

Moja róża ascot ...........sliczna......



Lawendowe szaleństwo
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 13:22, 13 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Anitko - artemis od ciebie w pełnej krasie, choc jeszcze malutki i młodziutki........żurawka prawie go całego przesłąnia, ale za rok to on bedzie dominował w tym zestawieniu...

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies