Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

popcorn 09:55, 17 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie cudne fotki! Dziękuję za bluzę, odebrałam
pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Margarete 10:27, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
makkasia napisał(a)
Wszystkie obrazki piękne, czyżby miała Pani nowy aparat?
Małgosiu Moje stipy rosną w oczach choć trochę się pokładają, teraz czekam na kwitnięcie Ascot cudniasta od kiedy jest u Ciebie ?
ściskam

Nie prosze PANI, ...mam nowy telefon który robi lepsze zdjecia niz mój stary aparat..
Kasiu jestem uczulona na piekne stipy bo bardzo bym chciała takie u siebie w ogrozie miec, w ubiegłym roku u mojego "pana trawkowego" kupiłam jedną, oststnią sztukę ...była piekna ale nie przezimowała....a teraz moje małe wysiane samodzielnie są malutkie jeszcze i słabo rosna....twoje sa sliczne i te na wyjeździe tez były fajne.
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:28, 17 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
Jakie cudne fotki! Dziękuję za bluzę, odebrałam
pozdrawiam!!

dzieki za komplement
I za informacje, tak myslałam że zabrałas bo przypomniałam sobie wczoraj późno w nocy i w piżamie poszłam sprawdzac...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Krys 10:49, 17 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Małgosiu ale niesamowite łady lawendy,oj zazdroszczę takich widoków,pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 15:43, 17 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hehe, w piżamie! pozdrawiam!!
widzimy się jutro? Małgosiu kupisz jakąś wiązankę? Bożenka pisała że chce się dorzucić, miałabyś czas i możliwość? Ja mam sajgon w pracy, gości - 7 osób - na sobotę, bałagan w domu i suszę w ogrodzie:/ mam nadzieję uda mi się jutro urwać z pracy... ech.

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 20:22, 18 lip 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Małgosiu bardzo dziękuję! zadzwoniłaś to już wracałyśmy od Kasi, zresztą oni ciężko dzisiaj pracowali i nikt nie miał czasu popodziwiałyśmy, mam nadzieję będzie jeszcze okazja spotkać się nie raz! 24go u Krysi + wystawa rolnicza!
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 21:25, 19 lip 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
I ogrodowe, i urlopowe fotki znakomite. Kiedy wędrowaliśmy promenadą, lawenda była jeszcze w pąkach, ale kwitły glicynie i rodki
Mam nadzieję, że już troszkę ogarnęłaś wszystkie pourlopowe sprawy. I o spotkaniach czytam fajnie macie, bo blisko. 6 września mam nadzieję spotkamy się na różanym święcie Pozdrawiam.
____________________
Dwa ogrody
Margarete 22:53, 19 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Małgosiu ale niesamowite łady lawendy,oj zazdroszczę takich widoków,pozdrawiam

Noo, no było co oglądac, naprawdę slicznie tam.
Pozdrawiam Krysiu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:54, 19 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcarol napisał(a)
Małgosiu bardzo dziękuję! zadzwoniłaś to już wracałyśmy od Kasi, zresztą oni ciężko dzisiaj pracowali i nikt nie miał czasu popodziwiałyśmy, mam nadzieję będzie jeszcze okazja spotkać się nie raz! 24go u Krysi + wystawa rolnicza!

Pewnie, pewnie jeszcze tyle okazji do spotkan przed nami . Sezon ogrodowy w pełni przecież
Buziaczki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:56, 19 lip 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
I ogrodowe, i urlopowe fotki znakomite. Kiedy wędrowaliśmy promenadą, lawenda była jeszcze w pąkach, ale kwitły glicynie i rodki
Mam nadzieję, że już troszkę ogarnęłaś wszystkie pourlopowe sprawy. I o spotkaniach czytam fajnie macie, bo blisko. 6 września mam nadzieję spotkamy się na różanym święcie Pozdrawiam.

Ty do nas masz też nie tak daleko, a okazjai do spotkań innych niże te na które byłaś zaproszona więcej nie było, wtedy nie mogłas bys u nas i na grilu u Nikity - szkoda, ale co sie odwlecze to nie uciecze, zaproszenie do mnie cały czas aktualne Mariolko
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies