Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

popcorn 12:24, 07 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Foty, foty! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Zielona 12:37, 07 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Margarete napisał(a)

Teraz ładnie wygladja - zrobie fotki i jutro może wrzuce...


Dziękuję, Małgosiu. Będę wdzięczna za fotkę
Margarete 10:02, 08 sie 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)


Dziękuję, Małgosiu. Będę wdzięczna za fotkę

Zdjecia zrobiłam dzis rano..po deszczu ale wgram wieczorkiem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:08, 08 sie 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
U nas dzis lało w nocy porzadnie - bardzo sie cieszę bo wczoraj wieczorem zdązyłam skosic trawę.
Ale moja trawa naprawdę odzyła po tej areacji (sandałowej) + nawóz + deszcze = sliczny zielony trawniczek
No co prawda...do ideału to mu jeszcze brakuje bo chwasty nadal wyłazą, musze znów prysnąc jakims herbicydem selektywnym - koniczyny sie pozbyłam to jakieś inne dziadostwo wylazło......... Poza tym moja suka zostawia w trawniku żólte placki....cóż...pies w ogrodzie niesie pewne niedogodności ale wolę mieć gdzieniegdzie żólte placki i moją psiunię obok siebie niż idealny trawnik i pustke w domu.....
Ale generalnie z trawnikiem jest lepiej niz było, bez porównania
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Zielona 10:25, 08 sie 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Super zajrzę na pewno.

PS Jak Twoje stipy? Moje odrodziły się po ataku wróbli, ale są małe i zielone. Zakwitną w przyszłym rok - o ile nie wymarzną
Margarete 13:46, 08 sie 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zielona napisał(a)
Super zajrzę na pewno.

PS Jak Twoje stipy? Moje odrodziły się po ataku wróbli, ale są małe i zielone. Zakwitną w przyszłym rok - o ile nie wymarzną

Stipy liche, sa zieloniutkie, troszkę się zagęściły ale do kwitnięcia im...daaaaaleko.....az dziwne bo kilka sztuk dałam kuzynce i ona ma je przed domem w kompozycji w donicy i pieknie pokazują już kłoski....a moje nie...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:09, 08 sie 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Aha i jeszcze jedna ważna informacja......moje wrzosy zaczęły kwitnąc........czyzby oznaczało to juz jesień........????!!!!!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 14:14, 08 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Foty, foty! trawnika też u mnie rozplenica zaczyna.. no masakra, będzie śnieg w październiku jak nic wyprowadzam się z tego kraju!
____________________
Mój nowy ogródek
agatanowa 14:19, 08 sie 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
popcarol napisał(a)
Foty, foty! trawnika też u mnie rozplenica zaczyna.. no masakra, będzie śnieg w październiku jak nic wyprowadzam się z tego kraju!


tfu, tfu, wypluj to!
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
polinka 14:52, 08 sie 2014


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Moje białe też już kwitną. Czerwone jeszcze kilka dni. Zimy nie było, wiosna szybko przyszła to wszystko poprzestawiane
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies