Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

ryska 09:52, 13 lip 2015


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11629
I ja się witam u Ciebie, choć nie rozmawiałyśmy to bardzo się cieszę, że poznałam łódzką roześmianą grupę.
Zaznaczam wątek i postaram się nadrobić
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Margarete 14:26, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Milka napisał(a)
Małgosiu, super elata Tobie rośnie, trzymam kciuki, aby net zwrócili

Dzieki Irenko, wróciłam z pierwszego wyjazdu urlopowego i bede nadganiac robote w ogrodzie bo mam zaległości
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:29, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
ryska napisał(a)
I ja się witam u Ciebie, choć nie rozmawiałyśmy to bardzo się cieszę, że poznałam łódzką roześmianą grupę.
Zaznaczam wątek i postaram się nadrobić

Witaj Renatko,
miło że wpadłas do mojego wątku. I ja z przyjemnością pobuszuje u ciebie wirtualnie w ogrodzie
Na tych spotkaniach ogrodowiskowych to zawsze jest niedosyt, za mało czasu żeby z każdym choć chwilke pogadac i jeszcze takie cudny ogród obejrzeć... cóż, nadrobimy przy innej okazji
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:30, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
szemusia napisał(a)


Powoli przekonuję się do host, stąd moje pytanie.
To czekam na obiecane fotki
Odpozdrawiam

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:32, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Małgoś, przyszłam ci się tylko pochwalić że ten mój dudek to będzie stały gość. Łaził dzisiaj pi ogrodzie a przed chwilą widziałam młodego - znaczy duża szansa że w okolicy ma gniazdo Kto wie, może na wiązie

Świetna wiadomośc Moniko, obserwuj je bo to rzadka okazja. A może uda ci sie je sfotografowac ? U mnie póki co ten sam zestaw skrzydlatych gości, sroki, kosy, sójki i rudziki, nie licząc sikorek i gołębi ale tych jest wszędzie duzo.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:34, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ivvvona napisał(a)
Hej, Małgoś, cieszę się z naszego kolejnego spotkania. Mam nadzieję że jeszcze się nie raz spotkamy i pogadamy dłużej ( może u mnie?). Pozdrawiam

Witaj,
i mnie było miło was z mężem znów spotkac osobiście. Z przyjemnościa odwiedzę twój ogród Iwonko, musimy tylko dograc termin, raczej w sierpniu albo nawet we wrześniu . Dziekuje za zaproszenie.
I ja mam niedosyt rozmów z wszystkimi, ale cóz czas nie jest z gumy
Buziaki !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:35, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasya napisał(a)


dlaczego ty ciagle nie masz wątku ?
chcialam cie o brzoze podpytac

I my tez Jankosie do tego namawiamy żeby załozyła wątek.....pisz Kasiu do niej na pryw wiadomości....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:37, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
paniprzyroda napisał(a)
Małgosiu, fajnie było Cię znów zobaczyć

Jankosiu, macie dużo szczęścia, że w Waszym ogrodzie pojawiła się para dudków

I wzajemnie mnie ciebie też .
Wiesz że są na O. tacy ludzie do których człowiek czuje wielką sympatie nawet po krótkim kontakcie, nawet po wirtualnie lub telefonicznie wymienionych kilku zdaniach.....i ty jesteś taka osobą Fajnie że ciebie tu mamy.
Pozdrawiam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 15:00, 13 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Przepraszam że nie odpowiadałam indywidualnie na wszystkie posty ale by lam na wyjeździe urlopowym, wiec teraz zbiorowo dziekuje za odwiedziny i komplementy pod : Kubo-Ewo, Kasiu-Kasya, Pani Przyrodo, Karolino-Popcarol, Bogdziu, Krysiu-Krys, Kasiu-Makasiu, Madżenko, Zielona Marto.

Wróciłam z urlopu i ledwo zdązyłam na spotkanie w Pęchcinie.. , ale warto było skrócić urlop i tam być

Mam zaległości w domu, w ogrodzie nie mówiąc juz o fotkach które robilismy na wyjeździe i z których częśc postaram sie tu na Ogrodowisku zaprezentowac. Byłam między innymi w berlinskim kompleksie ogrodowym : Garten der Welt, gdzie prezentowane sa nasadzenia z różnych stron swiata, ogród chiński, japoński, koreański, orientalny, renesansowy, angielski dopiero sie tworzy....nie wszystkie były doskonałe ale kilka z nich warto zobaczyc.Pokaże później foty.
Ale najpierw musze "pogasic pożary" w wielu domowych sprawach i odrobic zaległości w swoim ogrodzie. Na szczęście urlop jeszcze trwa....choć pogoda za oknem mało urlopowa.....u nas leje dzis co chwila a ja latam z praniem do ogrodu i do domu wte i wewte...
Za chwilke ide sadzic moją szwedzka królową.....Oueen of Sweden...alez sie ciesze ....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Malgosik 16:17, 13 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Hej

Na parasolu w tych dzbanuszkach są gąsieniczki ćmy takiej nocnej.
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies