Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Kasik 18:01, 16 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2013
Posty: 7183


Małgosiu - przepraszam, że nawet nie odwzajemniam wizyt, ale mam taki dym w pracy i w ogrodzie, że nie mam chwil wolnych. Pozdrawiam cię serdecznie i zapowiadam, że nadrobię.

Lece zaiwaniać do ogrodu.
____________________
Kasia Ogród hortensjowo brzoskwiniowy
Bogdzia 20:52, 18 lip 2015


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Małgos macham.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Krys 21:44, 18 lip 2015


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Malgosiu pozdrawiam
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
popcorn 18:13, 19 lip 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
jak wrócisz pokaż co tam w ogrodzie słychać liliowce masz zapewne cudne??
pozdrawiam

ps mój urlop za rogiem, a jakoś się nie cieszę.. bo za chwilę śmignie, a potem znowu pół roku trzeba czekać na następny.. hmm...
____________________
Mój nowy ogródek
paniprzyroda 21:39, 19 lip 2015

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Byłam
____________________
Dwa ogrody
jankosia 23:42, 19 lip 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Małgoś, po twoich opowieściach wybraliśmy się do Osówki. Mała na hasło"trasa historyczna" pobladła i na własną rękę wybrała trasę"ekstremalną". Powiem ci że pierwsze wrażenie po wyjściu na powierzchnię to "Małgosia jakoś fajniej o tym opowiadała" Ty powinnaś kobieto pisać o tych swoich wycieczkach bo robisz to o wiele ciekawiej niż niejeden przewodnik
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
rozark 08:16, 20 lip 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
____________________
pozdrowionka
Margarete 10:34, 20 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
popcorn napisał(a)
jak wrócisz pokaż co tam w ogrodzie słychać liliowce masz zapewne cudne??
pozdrawiam

ps mój urlop za rogiem, a jakoś się nie cieszę.. bo za chwilę śmignie, a potem znowu pół roku trzeba czekać na następny.. hmm...

Juz wróciłam całkiem i do domu i do pracy......cóż....wszystko co fajne szybko sie konczy..
W ogrodzie duzo nowych roslin zzakwityło, porobiłam foty i wieczorem wrzuce - liliowce nareszcie ruszły, kwitna pieknie
A tobie udanego urlopowania zycze
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:34, 20 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
rozark napisał(a)

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 10:37, 20 lip 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
jankosia napisał(a)
Małgoś, po twoich opowieściach wybraliśmy się do Osówki. Mała na hasło"trasa historyczna" pobladła i na własną rękę wybrała trasę"ekstremalną". Powiem ci że pierwsze wrażenie po wyjściu na powierzchnię to "Małgosia jakoś fajniej o tym opowiadała" Ty powinnaś kobieto pisać o tych swoich wycieczkach bo robisz to o wiele ciekawiej niż niejeden przewodnik


Czy byliście w Kompleksie Osówka w Górach Sowich ? mnie ten kompleks jakos nie oczarował..., byłam tam przed wielu, wielu laty... może teraz sie cos zmieniło.
A to o czym opowiadałam Wam ostatnio to było MRU czyli Międzyrzecki Rejon Umocnien w lubuskiem i zwiedzałam go w miejscowości Pniewo ( bo jest jeszcze drugie miejsce - Boryszyn) i tam w tym Pniewie polecam tę dłużsża trase + przejazd transporterem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies