Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

bociek 13:34, 27 kwi 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
yolka napisał(a)

Bozenko nie wierzę, chyba że szkoła była humanistyczna, a dyskalkulia i dysgafia nie były kiedyś znane. Za moich czasów nazywało się osioł .


To jest piekne I jakie prawdziwe

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Katkak 08:44, 30 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Wow, Kochana, altana w dechę Sami robiliście? Możesz mi podać wymiary? Może wreszcie i ja się dochrapię. Mieliśmy robić w tym roku, ale życie, ta kasa albo się rozpływa, albo jest potrzebna na inne rzeczy A jeśli przeszkadza Ci metalowa barierka przy tarasie (ja mam taką przy wejściu do domu) to może jakieś pnącze po niej puść? Ja mam winobluszcz pięciolistkowy. Fajnie wygląda, choć jeszcze całej nie porósł, ale idzie jak burza. Też wolałabym inną barierkę, ale teraz zupełnie mi już nie przeszkadza, a zresztą pieniążki wolałabym przeznaczyć na inne rzeczy Ściskam bo mężuś woła na śniadanko
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
yolka 09:03, 30 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Katkak napisał(a)
Wow, Kochana, altana w dechę Sami robiliście? Możesz mi podać wymiary? Może wreszcie i ja się dochrapię. Mieliśmy robić w tym roku, ale życie, ta kasa albo się rozpływa, albo jest potrzebna na inne rzeczy A jeśli przeszkadza Ci metalowa barierka przy tarasie (ja mam taką przy wejściu do domu) to może jakieś pnącze po niej puść? Ja mam winobluszcz pięciolistkowy. Fajnie wygląda, choć jeszcze całej nie porósł, ale idzie jak burza. Też wolałabym inną barierkę, ale teraz zupełnie mi już nie przeszkadza, a zresztą pieniążki wolałabym przeznaczyć na inne rzeczy Ściskam bo mężuś woła na śniadanko

Altanka ma 4 x 4. sami robiliśmy, tylko słupy i krokwie pomagał stawiać mój brat. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ivvvona 00:20, 11 maj 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jolu, co tu tak cicho? Pozdrawiam
____________________
W ogródku Iwony
eda 01:02, 11 maj 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
yolka napisał(a)
Finisz budowy altanki. Pokrycie dachu w terminie mocno póżniejszym. Szkoda, że balustrady przy tarasie i balkonie mam metalowe




altankowe klimaty lubię super pozdrówka zostawiam
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
yolka 15:24, 11 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ivvvona napisał(a)
Jolu, co tu tak cicho? Pozdrawiam

cicho, poniewaz jestem we francji, wracam 19, mam nadzieje ze dam rade nadrobic; przepraszm za bledy, alz jzst problem z klawiatura_ inne oznaczenia i sie gubie:
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malgorzata_s... 15:37, 11 maj 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Poczekamy Jolu Pozdrówka posyłam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
EPODLAS 22:15, 16 maj 2014


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jolu, wpadłam pooglądałam i pozdrawiam. Deszczowo u ciebie?
____________________
Mój ogród
renatamama3 22:22, 16 maj 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
pozdrawiam i zazdroszczę wyprawy

____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yolka 22:15, 18 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Poczekamy Jolu Pozdrówka posyłam

Właśnie wróciłam, ogrodu prawie nie poznałam jutro sesja foto. Pozdrawiam i dzieki, że zaglądasz
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies