Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

kitek81 11:58, 14 kwi 2014


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
a ja marudzę, że się narobiłam-już nigdy więcej nie będę, od razu Ciebie zaprzęgniętą sobie przypomnę ale ziemniaczków za to sobie podjesz
pozdrawiam i masuję zbolałe ramiona
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
yolka 15:16, 14 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
zawitka napisał(a)
Jolusia fajnie ja też jestem podobna do Ciebie jak łepetynka wysiada ha ha to praca fiżyczna daje luż Piękne poletko ziemniaczków aaaaaa koper przypominka ha ha Jolu dziękiże zajrzałaś do mnie .Ta roślinka z pięknymi liścmi to laurowiśnia przywieziona z Holandii jest u mnie jedna od małego krzaczkaz 7-8 lat druga też duża ale młodsza.Pozdrawiam cieplutko .Jak zechcesz to Ci sadzonkę dam ale na wiosnę przyszłego roku bo w tym została mi jedna ale szkoda już wysyłać bo ładnie poszła do góry .tylko przypomij mi ;A może --------zapraszam do mnie po sadzonkę Pozdrówka posyłąm

Oto ona ze sztucznymi kwiatkami wnuczki wetknęły .Ona nigdy u mnie nie kwitła

Praca fizyczna daje luz jak .... Oczywista, że jestem chetna na sadzonkę laurowiśni. Choduj ją dla mnie. O sposobie przekazania pomyslimy jak dasz znać , że gotowa do odbioru, może sie wybiorę. Fajnie, że masz wnuczki, u mnie same chłopaki. Dzięki i pozdrawiam.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 15:17, 14 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
kitek81 napisał(a)
a ja marudzę, że się narobiłam-już nigdy więcej nie będę, od razu Ciebie zaprzęgniętą sobie przypomnę ale ziemniaczków za to sobie podjesz
pozdrawiam i masuję zbolałe ramiona

tylko, że one mnie wcale nie bolą. Pozdrówka
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 18:56, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Jolu ha ha napisałam wnuczki a to chłopaki łobuziaki ale kochane Zrobię zdjęcie tej sadzonki to Ci wkleję .Ona jest gotowa można ją wsadzić w doniczkę i przewieżć ale nie nadaje się do podróży pocztą bo się zmarnuje
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yolka 20:34, 14 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
zawitka napisał(a)
Jolu ha ha napisałam wnuczki a to chłopaki łobuziaki ale kochane Zrobię zdjęcie tej sadzonki to Ci wkleję .Ona jest gotowa można ją wsadzić w doniczkę i przewieżć ale nie nadaje się do podróży pocztą bo się zmarnuje

No to mamy taki sam status jako babcie . Sadzoneczka niech może jednak poczeka do przyszłej wiosny - skoro już ruszyła to może lepiej nie ruszać.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Ivvvona 22:09, 14 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Zawsze uważałam że praca fizyczna odstresowuje. U mnie się sprawdza. Pozdrawiam Jolu ciepło
____________________
W ogródku Iwony
dajana 23:44, 14 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
yolka napisał(a)

Wielkie NIC pewnie by zrobili, zajrzę do Ciebie bo jeszcze nie byłam


No udało ci się Jolu ale mnie rozbawiłaś,. szkoda ze bliżej nie mieszkam bo pożyczyłabym sobie takiego sprzętu od ciebie. DobreKoń który mówi ha,ha Ten koń nawet buzi daje i nie narzeka .Co do pracy fizycznej potwierdzam opinie twego taty Najlepszy sposób na pozbycie się stresu jest również praca fizyczna Kiedy się u mnie tego uzbiera to wywijam szpadlem i siekierą aż wióry i chwasty lecą.To najlepsze lekarstwo i dla mnie Siedzenie natomiast za biurkiem jest męczarnią, mam na myli pracę siedzącą bo za biurkiem też sie pracuje lecz głową a ciało bez ruchu choruje niestety .,Szkoda ze nie mam gdzie posadzić ziemniaków bo też bym posadziła .Nawet ziemniaki z własnego ogródka mają inny smak .Jolu wesoła z ciebie dziewczyna i pracowita jak koń które kocham nad życie
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
alinak 00:17, 15 kwi 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
przybiegłam od Bogdzi ...bo tak napisałaś że wiadomość obiegnie chyba wszystkie wątki ...no cóż też w warzywniaku robię za każdą maszynę ...ale jak te warzywka później cieszą ...a jak smakują .....ogród pięknieje z roku na rok .
oczywiście przeglądam cały wątek ..jeziorem jestem urzeknięta , choć piszesz że brudne ....a już miałam ci zazdrościć porannych kąpieli w jeziorze ...jednak nastrój jaki tworzy niepowtarzalny
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
yolka 18:31, 15 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ivvvona napisał(a)
Zawsze uważałam że praca fizyczna odstresowuje. U mnie się sprawdza. Pozdrawiam Jolu ciepło

I to jak!!!!
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 18:31, 15 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
dajana napisał(a)


No udało ci się Jolu ale mnie rozbawiłaś,. szkoda ze bliżej nie mieszkam bo pożyczyłabym sobie takiego sprzętu od ciebie. DobreKoń który mówi ha,ha Ten koń nawet buzi daje i nie narzeka .Co do pracy fizycznej potwierdzam opinie twego taty Najlepszy sposób na pozbycie się stresu jest również praca fizyczna Kiedy się u mnie tego uzbiera to wywijam szpadlem i siekierą aż wióry i chwasty lecą.To najlepsze lekarstwo i dla mnie Siedzenie natomiast za biurkiem jest męczarnią, mam na myli pracę siedzącą bo za biurkiem też sie pracuje lecz głową a ciało bez ruchu choruje niestety .,Szkoda ze nie mam gdzie posadzić ziemniaków bo też bym posadziła .Nawet ziemniaki z własnego ogródka mają inny smak .Jolu wesoła z ciebie dziewczyna i pracowita jak koń które kocham nad życie

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies