Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z widokiem na jezioro

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z widokiem na jezioro

yolka 20:40, 13 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
pagap napisał(a)



zuch dziewczyna co ci faceci by bez nas zrobili

Wielkie NIC pewnie by zrobili, zajrzę do Ciebie bo jeszcze nie byłam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
malgorzata_s... 20:42, 13 kwi 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
O mamo jaka klacz urocza Jesteś niesamowita a gdzie sprzęt taki zdobyłaś?? Buziam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ivvvona 20:44, 13 kwi 2014


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Jolu, Ty za konika Podziwiam Twoją siłę i pracowitość, dopiero ziemniaczki będą smakowały
____________________
W ogródku Iwony
yolka 20:47, 13 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
malgorzata_szewczyk napisał(a)
O mamo jaka klacz urocza Jesteś niesamowita a gdzie sprzęt taki zdobyłaś?? Buziam

Sprzęcik stary poniemiecki. Jutro wkleję zdjecia dokładne. A klacz żdziebko ochwacona
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 20:48, 13 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ivvvona napisał(a)
Jolu, Ty za konika Podziwiam Twoją siłę i pracowitość, dopiero ziemniaczki będą smakowały

Ziemniaczki ekologiczne, jesienia był obornik i nic poza tym
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jotka 20:58, 13 kwi 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
No i potwierdziło się, ze ogród to nie tylko przyjemność , ale i niezła ORKA

Masz dziewczyno poczucie humoru i dystans do siebie - podziwiam
A koperek już posiany do tych młodych ziemniaczków ?
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
yolka 21:01, 13 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
jotka napisał(a)
No i potwierdziło się, ze ogród to nie tylko przyjemność , ale i niezła ORKA

Masz dziewczyno poczucie humoru i dystans do siebie - podziwiam
A koperek już posiany do tych młodych ziemniaczków ?

Podobno nie każdy potrafi z siebie żartować. Ja potrafię najbardziej z siebie, a z innych już mniej. Cholerka o koperku zapomniałam. jutro posieję
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Bogdzia 08:21, 14 kwi 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Wszyscy Cię chwalą ale ja chyba powiem ze nie pracuj tak ciężko , żadne ziemniaki na swiecie nie są warte takiej ciężkiej pracy. Fajnie miec dystans do siebie i to podziwiam ale trzeba tez sie oszczędzac bo zdrowie jest tylko jedno.Wiem cos o tym bo własnie sił mi zaczyna brakowac.Buziaczki.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yolka 10:38, 14 kwi 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bogdzia napisał(a)
Wszyscy Cię chwalą ale ja chyba powiem ze nie pracuj tak ciężko , żadne ziemniaki na swiecie nie są warte takiej ciężkiej pracy. Fajnie miec dystans do siebie i to podziwiam ale trzeba tez sie oszczędzac bo zdrowie jest tylko jedno.Wiem cos o tym bo własnie sił mi zaczyna brakowac.Buziaczki.

Każdemu Bożenko sił kiedyś nie straczy , taka kolej losu. Tato mój mówił, że doputy człowiek nprawdę zyje, dopóki pracować może. Mnie sił izycznych jeszcze nie brakuje, notamiast coraz częściej wysiada mi psychika, ale to wpływ bardzo stresującej pracy. Lekim na to jest dla mnie praca fizyczna. Chodziło mi o to żeby się usmiechnąć patrząc na nie. Cięzko wcale nie było bo przed sadzeniem ziemniaków ziemia była wręcz puszysta uprawiona traktorem i glebogryzarką. Poletko nie duże może ze 100 m2. Mąż pchał radło, oderwał się żeby fotkę pstryknąć. Jednak doceniam troskę. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
zawitka 11:20, 14 kwi 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Jolusia fajnie ja też jestem podobna do Ciebie jak łepetynka wysiada ha ha to praca fiżyczna daje luż Piękne poletko ziemniaczków aaaaaa koper przypominka ha ha Jolu dziękiże zajrzałaś do mnie .Ta roślinka z pięknymi liścmi to laurowiśnia przywieziona z Holandii jest u mnie jedna od małego krzaczkaz 7-8 lat druga też duża ale młodsza.Pozdrawiam cieplutko .Jak zechcesz to Ci sadzonkę dam ale na wiosnę przyszłego roku bo w tym została mi jedna ale szkoda już wysyłać bo ładnie poszła do góry .tylko przypomij mi ;A może --------zapraszam do mnie po sadzonkę Pozdrówka posyłąm

Oto ona ze sztucznymi kwiatkami wnuczki wetknęły .Ona nigdy u mnie nie kwitła
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies