Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Tosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Tosi

Juzia 09:15, 27 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38588
atena35 napisał(a)


Juzia nie "czeszczał" też

miłego dnia deszczowego


U mnie słoneczny... ale miłego!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
atena35 09:18, 27 mar 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Juzia napisał(a)


U mnie słoneczny... ale miłego!


To miłego słonecznego
Tu za oknem leje, ale nie narzekam deszcz też potrzebny.
____________________
Ogród Tosi
lojalna_ 09:24, 27 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tosia kamole swietne znowu bedzie jak nowe stozki gdzie ida bo nie doczytałam. Pomysł z lawenda bardzo mi sie podoba ...ona dla mnie taka kaprysna mam nadzieje ze tony piasku, ktore dla niej przygotowałam sie sprawdza
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
atena35 09:43, 27 mar 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
lojalna_ napisał(a)
Tosia kamole swietne znowu bedzie jak nowe stozki gdzie ida bo nie doczytałam. Pomysł z lawenda bardzo mi sie podoba ...ona dla mnie taka kaprysna mam nadzieje ze tony piasku, ktore dla niej przygotowałam sie sprawdza


Nowe stożki nie mają przeznaczenia, póki co do donic
u mnie uprawa lawendy daje zachęcające wyniki chyba przez słońce, w którym stoi całymi dniami
____________________
Ogród Tosi
atena35 11:50, 27 mar 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Kuba napisał(a)
Tosiu- czy możliwy jest powrót do starego avatarka? Tamten był wyjątkowy od razu wiadomo było że to ogród Tosi a teraz mi się ciut myli...


Proszę bardzo.
Mi też się myliło czy to ja czy nie ja
____________________
Ogród Tosi
Kuba 11:57, 27 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
ewakatowice 15:31, 27 mar 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Tośka, tak ten lepszy kawałek jest w formie

A nie możesz wymienić tej ziemi z robalami ?

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Madzenka 19:58, 28 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tosia ja wyciepałam dzisiaj 6 żurawek bo znalzłam w nich opuchlaki, znaczy sie wyłaziły zurawki z ziemi w czasie czyszczenia...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ludwika 21:05, 28 mar 2015


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Witam się,

cudny ogród! przejrzałam głównie miesiące wiosenne i letnie i jestem zachwycona efektami projektu pani Danusi i Twojej pracy

I taaaak mi się straszliwie podobały te łany żurawek, no tak mi się podobały, już je sobie wizualizowałam u siebie aż tu nagle historia z tymi opuchlakami ... kurde, smutna sprawa Mam nadzieję, że jak nie w tym sezonie to jeszcze kiedyś uda się powrócić choć w części do którychś "berry", bo wyglądały naprawdę niesamowicie

Pozdrawiam!
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
atena35 11:59, 31 mar 2015


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Madzenka napisał(a)
Tosia ja wyciepałam dzisiaj 6 żurawek bo znalzłam w nich opuchlaki, znaczy sie wyłaziły zurawki z ziemi w czasie czyszczenia...


Qrczaki, ciągle rozmyślam nad tym pozbywaniem się żurawek.

Najpierw uważałam, że to takie jasne i proste : opuchlaki zeżarły żurawki, trudno trzeba zmienić na coś innego, niech zdechną z głodu.

ale teraz ...

Myślę sobie, że przecież nawet gdy zrezygnuję z żurawek to opuchlaki znajdą sobie w moim ogrodzie innych żywicieli. Poczytałam U Syli, że te robale cisy jej obgryzają, u mnie też zdaje się zaczęły, bo kilka pożółkłych egzemplarzy nie ma korzeni

Rośliny widać się bronią - trzeba im pomóc.

Zamówiłam Nicienie, mam też wrotycz, poczytam jeszcze raz artykuły Kasika o fazach rozwoju i działam.

Żurawki zostają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tzn. wrócą


____________________
Ogród Tosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies