Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

nawigatorka 23:35, 12 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Luki napisał(a)
W jednej skrzyni planuje zioła, a reszta to jakieś najzwyklejsze warzywka, sałata pietruszka, seler, por, rzodkiew, jakaś rukola szpinak się pojawi. W małych ilościach, aby się wykorzystało. Kompostownik będę robił dwukomorowy, chciałbym 3 komory, ale miejsca więcej brak. U mnie na szczęście jest dość schowany i nie rzuca się w oczy.

Asiu wyginanie, zginanie mi nie obce po środku długiej skrzyni będzie wzmocnienie, bardzo nie lubię jak linia prosta nie jest prosta. Deski będą miały 3cm i chyba z modrzewia, bo mam korzystną ofertę w pobliżu.

Moze to wzmocnienie pomoze.czego zycze ja modrzewia nie mialam
Jak sie pewne domyslasz,ja tez M bie gdy proste jest proste
Na dowod tego,kupilam kiedys eMowi w prezencie taki "winkiel"(nie wiem czy wiesz co to jakiego) -ekierke o ramieniu ponad metrowym
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Juzia 10:20, 13 lut 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Green jewel są super!
Podzieliłam sobie jedną i bałam się, że kaputną....ale żyły i kwitły wszystkie trzy w zeszłym roku. Będę dzielić dalej

Zielone są na początku, potem płatki jaśnieją i czasem nawet trochę w żółty wpada, ale środek w sumie jest cały czas zielony.

Spróbuj najwyżej mi odsprzedasz
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anna_t 13:06, 13 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Polinka ja bym weszła w biel, zwłaszcza jak Juzia pisze ze te drugie w żółty z czasem wpadają. to juz ni przypiął ni przyłatał będzie
ja dzisiaj od rana pierwszy raz w życiu akcja kanciki sprzęt sobie ostatnio kupiłam, dzisiaj dziewczynki do babci sprzedałam i działałam. a teraz plecy mi pękają, ale happy jestem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Juzia 13:11, 13 lut 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
Ale to nie jest taki żółty żółty
Bo ja żółtego nie lubię!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
anna_t 13:46, 13 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
ja też nie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
leon60 13:50, 13 lut 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
i ja
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Juzia 14:48, 13 lut 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
nawigatorka 16:09, 13 lut 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
I ja a green jewel mam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
polinka 18:33, 14 lut 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
MirellaB napisał(a)
Poli dla posadzenia jeżówek cisy będziesz przesadzała? Ja bym takiej zamiany nie zrobiła

Wybierasz między tymi dwoma rodzajami jeżówek? Ja się zbytnio nie znam, bo ich nie mam, ale w dużo ogrodach są czyli takie popularne. Jeżówki dopiero będę kupowała pierwsze w tym sezonie.

Odbierz wiadomość.


Mirelka z cisami tam jest za zielono. Są smaragdy, graby, bukszpany i tak naprawdę trzeba dobrze się przyjrzeć aby dostrzec cisy. Drugi argument za przesadzeniem cisów to one jednak dziwnie tam wyglądają. 4 szt. rosnące tam nie wiadomo po co, w ogrodzie też nigdzie nie mam ich powtórzonych...

Za wiadomość dziękuję
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 18:36, 14 lut 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Luki napisał(a)
W jednej skrzyni planuje zioła, a reszta to jakieś najzwyklejsze warzywka, sałata pietruszka, seler, por, rzodkiew, jakaś rukola szpinak się pojawi. W małych ilościach, aby się wykorzystało. Kompostownik będę robił dwukomorowy, chciałbym 3 komory, ale miejsca więcej brak. U mnie na szczęście jest dość schowany i nie rzuca się w oczy.

Asiu wyginanie, zginanie mi nie obce po środku długiej skrzyni będzie wzmocnienie, bardzo nie lubię jak linia prosta nie jest prosta. Deski będą miały 3cm i chyba z modrzewia, bo mam korzystną ofertę w pobliżu.


I u mnie takie najprostsze warzywa na początek. Wczoraj jeszcze eM dokupił sobie tymianek
Kompostownik dwukomorowy dobry pomysł, u mnie problem z jedną komorą ale podobnie jak u Ciebie tak i u mnie brak miejsca.

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies