Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

aga_pe 00:04, 02 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
I jak, mąż przywiózł zamówione rośliny?
A byłaś w szkółkach w Krotoszynie? Musimy się na maraton umówić. Tylko raczej we wakacje, wcześniej chyba się nie uda
Będę przejazdem, ale z dziećmi.....i wtedy to nie są już fajne zakupy
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
polinka 08:11, 02 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tak, rośliny dostarczone, czekają na posadzenie A w Krotoszynie byłam tylko w jednej, tu na samym początku od wjazdu z Milicza. I ceny troszkę mnie powaliły A Ty wiesz gdzie jeszcze są? Ja na zwiedzanie szkółek bardzo chętnie się wybiorę W końcu będę mogła porozmawiać z osobą ogrodowo zakręconą Znajomi z pobłażaniem patrzą na te moje ogrodowe rewolucje.
Do zobaczenia po południu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 10:17, 02 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
Jeszcze jest jedna, trzeba zjechać z trasy. Koleżanka potwierdza dobrą kondycję roślin
do zobaczenia
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Madzenka 10:34, 02 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
polinka napisał(a)
Najgorsze z tą kasą człowiek chciałby od razu wszystko mieć Ale z drugiej strony wtedy nie byłoby takiej radości. A tak małymi kroczkami co przodu.


Jęsli mogłabym cokolwiek doradzić to najpierw wymień tuje a potem kupuj pozostałe rośliny. Tzw szkielet ogrodu (min żywopłot) jest najważniejszy. Żurawek nei dokupuj, masz rację wystarczy nawozić. Te potffory rozrosną się do jesieni niesamowicie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
polinka 11:36, 02 cze 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Wiem, wiem Marzenka, że szkielet najważniejszy I zdaje sobie sprawę, że zaczęłam od d..y strony A wszelkie doradzanie jest tu jak najbardziej na miejscu, za co bardzo dziękuję
Życzę przyjemnej niedzieli- oby bez deszczu
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
aga_pe 20:01, 02 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
polinka, poczytaj jeszcze o świerkach serbskich albo o choinie kanadyjskiej. U mnie to najzwyklejsze brabanty. Takie poczochrańce, ale mnie odpowiadają na tło. Rosną szybko
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
aga_pe 23:00, 02 cze 2013


Dołączył: 13 wrz 2011
Posty: 2292
szukam jeszcze inspiracji na żywopłot i znalazłam. Nie wiem, czy widziałaś te wątki. Ja chyba jednak na choinę postawię. Mam dużo miejsca. Jak będziesz w Średzinie, zobacz czy mają i jeśli tak, to jaka cena i wielkość. o serby też dopytaj. Chyba że poczekam do przyszłego roku i z gruntu kupię
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2651-najlepsza-thuja-na-zywoplot

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1399-zywoploty-strzyzone-iglaste-inne-niz-cis
____________________
Aga - Niewielki kawałek wsi pośrodku lasu
Mathildis 01:57, 03 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Twój ogród jak dla mnie bardzo ciekawy, bo zupełnie różny od mojego
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 02:00, 03 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315


polinka napisał(a)
Tak, rośliny dostarczone, czekają na posadzenie A w Krotoszynie byłam tylko w jednej, tu na samym początku od wjazdu z Milicza. I ceny troszkę mnie powaliły A Ty wiesz gdzie jeszcze są? Ja na zwiedzanie szkółek bardzo chętnie się wybiorę W końcu będę mogła porozmawiać z osobą ogrodowo zakręconą Znajomi z pobłażaniem patrzą na te moje ogrodowe rewolucje.
Do zobaczenia po południu


Poleciłabym jakościowo:
Szkółka Krzewów Ozdobnych Nowaczyk w Wyganowie. Ja będąc tam zawsze choruje, że za mało pieniędzy mam.
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Mathildis 02:01, 03 cze 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
aga_pe napisał(a)
Jeszcze jest jedna, trzeba zjechać z trasy. Koleżanka potwierdza dobrą kondycję roślin
do zobaczenia


jaką masz na myśli może też skorzystam
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies