Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy powrót do dzieciństwa.

09:20, 16 paź 2013
Dzień dobry z rańca Właśnie się zbieram i idę na klony zobaczyć no i na tą śliwę jak szczepiona jest ale obawiam się że krzaka widziałam
Tosia 10:05, 16 paź 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
Ja też oddaję głos na bukszpany
Pozdrawiam z mokrego Krakowa
____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
polinka 14:50, 16 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Marzena2007 napisał(a)


Popieram śliwy w bukszpanach. Masz juz posadzone horti i trawy, nic więcej nie dawaj już w przyszlym roku będzie taki busz, że nawet krokusa nie wepchniesz.... z wysadzaniem żurawek się nie spiesz, wg mnie bordowe żurawki do bordowych sliw będą pieknie pasowaly. Wymienić zawsze je zdązysz
A na ścianę dałabym winobluszcz trójklapowy aby ładnie ją obrósł i dał ci koloru jesienią.


Madżenko dzięki wielkie. W tym roku żurawek i tak nie planowałam zmieniać a na ścianie jest już posadzony winobluszcz tylko jakoś wolno rośnie Chyba dokupię drugą sadzonkę co by szybciej zarosło
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 14:51, 16 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Kalamandyna napisał(a)
Dzień dobry z rańca Właśnie się zbieram i idę na klony zobaczyć no i na tą śliwę jak szczepiona jest ale obawiam się że krzaka widziałam


Cześć Melka Zaraz do Ciebie pędzę zobaczyć co tam wybrałaś
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 14:52, 16 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Tosia napisał(a)
Ja też oddaję głos na bukszpany
Pozdrawiam z mokrego Krakowa


Dzięki Tosia Śliwa w bukszpanach wygrywa I ja pozdrawiam z mokrego Dolnego Śląska.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Gabrysia_ 19:44, 16 paź 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ja też oddaję swój głos za śliwą w bukszpanach
...jutro mają być?
Ale jestem ciekawa efektu
____________________
gusiarz 20:11, 16 paź 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Nóżkami przebieram... w oczekiwaniu na fotki.
Dobrze, że dzisiaj u nas leje bo mi ręce odpadają od sadzenia cebulaków... dzień czy dwa dni odpoczynku dobrze mi zrobią. Pozdrówka
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
polinka 22:26, 16 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Gabrysia_ napisał(a)
Ja też oddaję swój głos za śliwą w bukszpanach
...jutro mają być?
Ale jestem ciekawa efektu


Gabrysiu dziękuje za głos bukszpanowy Ja jestem bardzo ciekawa jakie one będą, dzisiaj bardzo szczegółowe wytyczne przekazałam Panu ze szkółki Pewnie sobie pomyślał- ale upierdliwa baba mi się trafiła
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
polinka 22:31, 16 paź 2013


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
gusiarz napisał(a)
Nóżkami przebieram... w oczekiwaniu na fotki.
Dobrze, że dzisiaj u nas leje bo mi ręce odpadają od sadzenia cebulaków... dzień czy dwa dni odpoczynku dobrze mi zrobią. Pozdrówka


Aga ja już nie mogę się doczekać, dzisiaj cały wieczór eMowi opowiadam jak to piknie się zmieni u nas Chyba ma mnie dość już bo aż się uśmiechnął jak włączyłam forum
A tych cebulowych to aż tak dużo?? Za to wiosną będzie niesamowity efekt
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Mathildis 22:39, 16 paź 2013


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315


Ja też popieram wiśnie w bukszpanach i jak najbardziej możesz poczekać z wymianą żurawek, wiśnia od razu wielka nie będzie
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies